Gynekologická ordinace v Praze kde nepotřebujete protekci

Gynekologie Praha Gyncare působí v oboru lékařské péče o ženy již od roku 2002. Za tuto dobu nasbíral lékařský personál mnoho odborných i lidských zkušeností. Pacientky, které měly možnost touto ordinací projít, poskytují rády kladné reference. I přesto je však toto lékařské zařízení schopno rozšířit počet ošetřovaných pacientek. Péči o každou ženu či dívku od patnácti let zdejší lékaři berou stejně zodpovědně a vážně. Nemusíte tak již shánět doporučení od známých, abyste se vůbec mohla objednat na prohlídku a zajistila si nutnou pozornost lékaře. Objednání je možné jak telefonicky, tak e-mailem či online chatem. A co je důležité, ordinační hodiny jsou skutečně široké. Navštívit ordinaci tak můžete doslova od rána do večera a vyberete si tak čas, který vašemu pracovnímu vytížení odpovídá nejlépe.

Gynekologie Praha- péče o těhotné

Pokud již víte, že byste mohla být těhotná a hledáte pro sebe vhodnou lékařskou péči, je pro vás gynekologická ordinace v PrazeGyncare výborným řešením. Pro některé lékaře je těhotenství ženy spíše překážkou pro přijetí nové pacientky, zde se však o vás rádi postarají a poskytnou vám oporu v  období, které by mělo být pro ženu spíše klidné a radostné, než naplněné stresem a obavami. Pro nastávající maminku bývá mnohdy nepříjemné srovnání s vyprávěním kamarádek, jaké služby jim jejich gynekolog poskytuje, pokud samy nemají z přístupu svého lékaře nejlepší pocit.

Přečtěte si také:  Člověk by si měl dávat pozor na své zdraví

Gynekologická ordinace Praha – jak často navštěvovat lékaře v období gravidity?

V jakém intervalu tedy budete docházet do ordinace gynekologie Praha? V časnějším stadiu těhotenství se provádí test na hladinu hCG v krvi. V případě trvání gravidity delším než šest týdnů je možné již zaznamenat zárodek vašeho budoucího potomka na ultrazvuku. Dále se pak pátrá po tlukoucím srdíčku. To je pro každou nastávající maminku krásný zážitek. V případě fyziologického průběhu těhotenství jsou poté běžné kontroly každé čtyři týdny, a to až do 28. týdne těhotenství. Následně jsou kontroly již častější a váš lékař vás bude chtít vidět každé dva týdny. Od 32. týdne se se svým lékařem uvidíte každý týden, a to až do doby, než přejdete do péče své porodnice. Harmonogram se řídí doporučením České gynekologické a porodnické společnosti a ministerstva zdravotnictví. Doporučují se také kontroly u jiných odborných specialistů. V poslední třetině těhotenství se dočkáte i kardiotachografického vyšetření. Těšit se můžete i na 3D ultrazvukové vyšetření, které sice pro lékaře představuje důležitou diagnostickou metodu, vám však umožní první nahlédnutí do tváře vašeho vytouženého drobečka.

top-slider3
Gynekologická ordinace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *