Bomba ve stavebnictví. Postavte si dům rychle, levně a jednoduše!

Odjakživa jsem snil o vlastním rodinném domě, ale vždy mne brzdil strach z velkého zadlužení nebo pokud bych se dal na stavbu svépomoci, že to odborně nezvládnu. Konečně jsem našel řešení. Objevil jsem stavební systém dřevostaveb, který nabízí jednoduché a přitom levné řešení.

Vlastní stavební systém je poskládaný z dílců a v podstatě se skládá jako známá dětská stavebnice Lego. Po stavbě hrubé stavby, která včetně vnitřních příček a skeletu střechy trvá cca 3-5 dnů, dojde k zateplení systému foukanou celulózou. Dále pak není potřeba spekulace a extra vlastního podílu prací, co člověk zvládne sám udělá, co ne, nechá si udělat odborníkem na základě jednotlivých objednávek.

Tímto způsobem postavený dům, dřevostavba svépomoci, přináší nejen velkou finanční úsporu, ale i méně stresu a pokud vše do sebe zapadá, můžete za 5-6 měsíců bydlet. V rámci průběhu stavby společnost nabízí technický servis a vždy je nakloněna poradit a ke konzultacím.

Přečtěte si také:  Inspekce nemovitosti - Ing. Martin Škoda

Například dům cca 100 metrů, 4+kk m2, bungalov lze postavit kompletně 1,8 mil Kč  oproti domu na klíč ušetříte cca 1 mil Kč. Podívejte se na katalog domů zde.

Nejlepší jak se přesvědčit, že to funguje a je to jednoduché, je přijet se podívat přímo na vlastní stavbu, předváděcí akci, zkusit si to a podívat se, že to zvládne každý z nás. Podívejte se na nejbližší předváděcí akce zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *