Leží před vámi ten nejkrásnější den vašeho života? Svatební účes bude jeho korunou

Svatba patří mezi chvíle, které si chceme zapamatovat v těch nejlepších barvách. Proto bychom měli velkou pozornost věnovat doslova každému detailu. Třeba i tomu, jak budeme vypadat na svatebních fotografiích. Správný účes totiž dovolí vyniknout opravdu každému obličeji a postará se i o to, abyste vypadali opravdu šik i zezadu – ve chvíli, kdy si říkáte ano nebo podepisujete svatební slib. Součástí připrav na svatbu by tedy měla být i návštěva kadeřnictví, kde svatební účesy tvoří.

Kolem účesů určených na zvláštní příležitosti koluje celá řada mýtů a polopravd, jež v konečném důsledku mohou způsobit, že se výsledek bude blížit vašim představám jen vzdáleně. Pojďme se podívat na některé z nich.

Záleží jen na vašich přáních

Ano, každá kadeřnice se snaží svým zákaznicím maximálně vyhovět. Občas je to však spíše na škodu. Věděli jste třeba, že vaše vlasy by měly ladit nejenom s vaším obličejem, ale také s šaty a kyticí?

Na první konzultaci si s sebou proto vezměte alespoň fotografie a utřiďte si svá přání a představy. Pokud už dopředu víte, že se s vysoko vyčesaným drdolem zkrátka nebudete cítit dobře, dejte to kadeřnici vědět.

Barva je nejlepší čerstvá

Zase špatně. Určitě není dobré nechat všechny úpravy až na samotný svatební den. Například barvení vlasů, melíry apod. je vhodné provést asi pět dní předem. Během mytí totiž pohodlně odstraníte přebytečnou barvu z pokožky a vlasům dovolíte získat ničím nenarušený třpyt a lehkost. Čerstvě nabarvené vlasy vás o tyto benefity spolehlivě připraví.

Přečtěte si také:  Znáte všechna pravidla pro výběr herního počítače?

Konzultace vždy zahrnuje i tvorbu účesu

Ale vůbec ne. Ti nejlepší profesionálové si velmi dobře zvládnou udělat představu i bez tohoto drahého a časově zatěžujícího úkonu. Koneckonců, svatební účesy jsou jejich denním chlebem. Bohatě jim tak postačí, když si vaše vlasy tzv. osahají a zkonzultují s vámi vše ohledně doplňků a představ.

Důvod k tomu všemu je prostý. Svatební účes, který jste už jednou viděla, vám v Den D bude připadat prostý, obyčejný, nezajímavý… Prvotní nadšení bude pryč a zbude po něm jen myšlenka, zda se přece jen všechno nedalo udělat o něco lépe nebo nápaditěji. A to by byla rozhodně škoda

Kam zamířit za vašim splněným snem?

Pokud opravdu nechcete nic ponechat náhodě, pak hledejte ve svém okolí kadeřnické salony, které mají v tomto oboru bohaté zkušenosti a především potřebné zázemí. Profesionální kosmetika i přistroje toho zkrátka svedou víc, než podomácku zařízený salon někde na vesnici – bez ohledu na kadeřnický um jeho majitelky.

Kadeřnictví Barberswife.cz na Praze 5 má vše potřené. Snadno se tu objednáte on-line a těšit se můžete na perfektní služby i pohodovou atmosféru. Zamířit můžete do Zličína nebo do Jinočan. Podívejte se do galerie na stránkách  Barberswife.cz, inspirujte se účesy slavných osobností od zdejších mistrů nebo se nechte překvapit tím, co pro vás zdejší profesionálové vymyslí. Zklamání se určitě konat nebude, tím jsme si jistí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *