Sháníte spolehlivé zaměstnance? Vsaďte na 123jobs Media

Dobrých pracovních sil není nikdy dost. A vylepování plakátů na do výlohy obchodů nebo na sloupy veřejného osvětlení už rozhodně nestačí. Naopak. Dnes se většina těch, kteří práci hledají, přesouvá na internet. A totéž byste měli udělat i vy.

Ještě předtím si však naordinujte malý průzkum a zjistěte, které projekty vám mohou s náborem zaměstnanců nejlépe pomoci. Zaměřte se zejména na ty, jež mají ve svém čele silné vedení a o spravované portály se starají s maximální svědomitostí. 123jobs Media a jejich pracovní portály jsou v tomto ohledu jasnou jedničkou.

Nezáleží na tom, jaké zaměstnance hledáte

Na portály Abecedaprace.cz  nebo 123jobs.cz můžete vložit inzeráty s různými typy úvazků. Kromě práce na HPP se nabízí také možnost zkráceného pracovního úvazku, dohody o pracovní činnosti či provedení práce, ale i nastavení přivýdělku nebo zaměstnání na přechodnou dobu.

Předem tak vyjasníte zájemcům svá přání a požadavky, takže budete mít více času na vyfiltrování těch nejkvalitnějších. Samozřejmostí je také uspořádání nabídek podle typu pracovní pozice, případně podle regionů. A hodit by se vám mohl i oblíbený portál Personalistka.cz, soustřeďující všechny nabídky práce z různých oborů na jednom místě.

Přečtěte si také:  Práce z pohodlí domova není nesplnitelný sen. Jak ji získat?

A jako bonus se vaše inzeráty zobrazí i na největších vyhledávačích práce na internetu, jako jsou Jobsi.cz a Žirafa.cz.

Využijte možnost inzerce zdarma

Pokud navíc patříte mezi podnikatele OSVČ, státní instituce, školská zařízení nebo neziskové organizace, získáte možnost inzerce práce zdarma na portálech od společnosti 123jobsmedia.cz . Všechny další služby pak naleznete v přehledných cenících. Sestavit si tarif můžete podle sebe – nikdy tedy neplatíte za to, co nevyužijete. Udělejte první dobrý krok a začněte s hledáním kvalitního personálu či zaměstnanců ještě dnes. Pomůžete tak své firmě s jejím rozvojem po té nejlepší stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *