Průmyslové váhy: Jednoduché řešení pro přepravu a evidenci zboží

Každá společnost či přepravce se potýká s problémy spojenými s přepravou či evidencí zboží. S oběma vám může pomocí pořízení průmyslové váhy, která funguje jako efektivní řešení pro většinu podniků. Při současné legislativě se pomocí ní můžete vyhnout i nemalým pokutám.

Proč investovat do průmyslové váhy?

Průmyslová váha je skvělým řešením pro firmy a přepravce, kteří chtějí mít vše pod kontrolou a vyhnout se i zbytečným pokutám. Evidence zboží a dodávek může být někdy velmi složitá a nákladná. S průmyslovou váhou si však můžete většinu práce ušetřit a zrychlit tak i celý proces. Navíc si vždy budete moci být jisti, že se vaši řidiči nebudou muset potýkat s problémy při silniční kontrole. Pokuta za přetížení nákladního vozu se totiž může vyšplhat až na 500 tisíc Kč.

Jaké povinnosti se pojí s jejím pořízením?

Před pořízením průmyslové váhy byste měli samozřejmě počítat i s její údržbou, díky které můžete několikanásobně prodloužit její životnost. Pokud ji chcete využívat k obchodnímu styku, budete muset počítat i s pravidelným ověřením, které probíhá každé 2 roky. Tuto kontrolu vyžaduje Český metrologický institut, který má právo na vyžádání příslušných dokumentů.

Přečtěte si také:  Práškové lakování cena: 6 důvodů, proč se jedná o nejefektivnější způsob lakování

Vsaďte na profesionály

Při výběru průmyslové váhy byste se měli zaměřit hlavně na kvalitu, kterou vám mohou poskytnou pouze ověření výrobci. Jedním z nich je i česká společnost TENZONA s.r.o., jejíž historie sahá již do roku 1996. Jejím cílem je poskytovat svým zákazníkům spolehlivá zařízení a špičkové služby, se kterými dosáhnou mnohem efektivnějšího podnikání.

Během svého působení na trhu se jí podařilo dokončit stovky zakázek napříč ČR, ale i v zahraničí. Kromě průmyslových vah má ve své nabídce i tenzometrické váhy na zakázku, které jsou vhodné pro vážení velkých dopravních prostředků a objektů. Své využití najdou například při vážení vagónů či dokonce letadel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *