Vybíráte obráběcí stroje? Důraz klaďte hlavně na kvalitu

Poptáváte nové obráběcí stroje, nebo vám jde „jen“ o co nejkvalitnější servis, který životnost těch stávajících prodlouží na maximální možnou délku? S oběma variantami vám pomůže společnost LJ-TECH MACHINES s.r.o.

Její stroje si dokáží poradit s širokým spektrem materiálů, v jejichž čele stojí dřevo, plast, hliníkové slitiny a kompozitní materiály. Hlavním dodavatelem širokého sortimentu je výrobce špičkových technologií původem z Itálie – CMS Industries.

Proč právě LJ-TECH MACHINES s.r.o.?

Jde o specialisty s dlouholetými zkušenostmi. V současné době funguje v České republice díky jejich službám několik desítek strojů, mezi nimiž dominují CNC obráběcí centra. Ale nešlo jen o samotný dovoz. Odborně vyškolení technici zajišťují i jejich instalaci a následný servis – přesně podle požadavků koncového zákazníka.

Kdo patří mezi spokojené zákazníky?

Specializované obráběcí stroje od CMS Industries dnes využívá například automobilový, námořní, energetický, vojenský či třeba závodní průmysl. Vyrábějí se na nich součásti pro populární Formule 1, sportovní a luxusní jachty, silniční stavební stroje i pro vojenská a civilní letadla.

Přečtěte si také:  Když ocelové potrubí, tak jedině to kvalitní

Uplatní se tedy všude tam, kde je ve hře vysoká kvalita hotového výrobku, důraz na kvalitu použitých materiálů a přesnost zpracování. Z českých značek by bylo možné vybrat například tyto:

  • Česká zbrojovka,
  • Air Design,
  • Roltechnik,
  • Hanscraft,
  • PlastiX trade
  • OMB Composites,
  • Teiko,
  • Mifer.

Kvalita za příznivou cenu

A společnost LJ-TECH MACHINES s.r.o. vám vyjde vstříc i v případě, že si nemůžete nákup nového vybavení dovolit. Nabízí totiž i použité obráběcí stroje. Jde o modely již plně připravené pro konkrétní výrobu. Jejich seznam (samozřejmě s fotografiemi) najdete na stránkách LJ-tech.cz a to včetně kompletního technického popisu a dalších specifikací. Jde o špičková zařízení, která si můžete dovolit i vy. Nahlédněte, třeba se i na vás usměje štěstí a získáte přesně takový stroj, jaký potřebujete.

Milling Cutters Tool Milling Cnc  - Capri23auto / Pixabay
Vybíráte obráběcí stroje? Důraz klaďte hlavně na kvalitu