Kde nyní v Praze najdete nové byty? Posledních pár kusů v Malešickém háji

Skutečně je to s nabídkou nových bytů v Praze tak kritické, jak již několik let pravidelně informují média? Bohužel je to tak, z průzkumu společnosti GarantovanyNajem.cz dokonce vyšlo najevo, že je nejmenší za posledních osm let. Situace by se navíc měla v budoucnu spíše zhoršovat a hrozí, že se metropole stane „město pro bohaté“. Mezi světlé výjimky nyní patří developerský projekt Malešický háj lákající na poslední dostupné bytové jednotky.

Za rezidenčním projektem s malebným názvem Malešický háj stojí renomovaný developer Metrostav Development. Prezentuje ho jako „domov s lesem za zády“, čímž dává jasně najevo jeho hlavní výhody. Půjde o osobité bydlení lákající na soukromí a bezprostřední blízkost přírody na dosah metropole.

Malešický háj, to je pět bytových domů čítající pouze 107 bytových jednotek. Pro koho jsou určeny? Především pro milovníky klidu, pohody a bezpečí. Prodej bytů na Praze 10 tak bude zajímat široké spektrum zájemců z řad mladších lidí, rodin i starších párů. Do nabídky se dostaly kompaktní garsoniéry s podlahovou plochou od 31 m², ale také několik střešních penthousů s velkorysým prostorem přes 139 m². Každý z bytů je doplněn předzahrádkou, balkonem či terasou.

Přečtěte si také:  Slaďte si interiér do harmonické vlny díky textiliím

Jak je u developerských projektů vznikajících pod taktovkou společnosti Metrostav Development zvykem, také Malešický háj nabídne vysoký standard bydlení, a to nejen v souvislosti s použitými materiály a výbavou – budoucí rezidenti se mohou těšit i na vzdušné, dostatečně prosvětlené a inteligentně řešené interiéry.

A co se týče jedinečné lokality Malešic, navzdory plánovanému rozvoji bude i nadále oázou klidu a místem, kam se její obyvatelé vždy rádi vrátí.

Zájemci si mohou volný byt v Malešicích poptat online na stránkách malesickyhaj.cz, kde se nachází další informace o výstavbě a platný ceník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.