Svítidla na míru dodají svěřenému prostoru ničím nenahraditelnou osobitost

Je strop vašeho pokoje příliš nízký, ale vy do něj přesto chcete vysněný dlouhý lustr? Nedaří se vám najít osvětlení, které by vám po všech stránkách vyhovovalo? Rádi byste si sami navrhli svítidla přímo na míru?

Pak se vám určitě zalíbí zakázková výroba svítidel a lustrů. Díky specialistům dokážete až do detailu analyzovat své nápady a možnosti a vybrat ze všech možných řešení to nejlepší.

Experti vám pomohou i s těmi nejmenšími detaily

Společnost Bohemia-Design má v tomto oboru již bohaté zkušenosti. Zabývá se totiž navrhováním a výrobou designových doplňků už řadu letu. Její specializací je realizace v retro a vintage stylu, ovšem poradí si i s tím moderním nebo industriálním. Záleží jen na vás, co jí svěříte.

Výroba lustrů však nemusí nutně pracovat vždy jen s novými prvky a komponenty. Tito odborníci se totiž vyznají také v repasování a redesignu starých předmětů. Do svého domova tak snadno můžete vnést třeba kousek babiččiny chalupy či starého bytu od rodičů, aniž by donesené předměty jakkoliv negativně ovlivnily harmonii nebo dokonce funkčnost prostoru.

Přečtěte si také:  Profesionální nástroje nemusí být drahé, stačí dbát na jeden důležitý faktor

Vše je vyrobeno v ČR

A nejedná se navíc ani o žádnou zahraniční produkci. Všechny produkty vyrábí společnost Bohemia-Design v ČR, a to vždy výhradně z poctivých materiálů (Karlovarský porcelán apod.) s nejvyššími standardy kvality. Ale ve hře nejsou jen nová svítidla. V neposlední řadě se totiž věnují výrobě a distribuci barevných opředených kabelů. To jsou právě ony detaily, které dokážou celý prostor doslova esteticky „shodit.“

Zapomeňte na nevzhledné černé šňůry nebo instalaci těžkopádných lišt a místo toho vsaďte právě na designové oplétané kabely. Jsou k dostání jak samostatně v metráži, tak i například ve formě prodlužovacích šňůr, šňůr k lampičkám a lustrům, případně i jako ethernetové kabely. Více zjistíte na stránkách E-shop.bohemia-design.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *