Jak zhubnout do plavek?

Blíží se léto a vám se určitě honí hlavou myšlenka, že byste potřebovali zhubnout pár kilo, abyste se nemuseli stydět ukázat se na pláži v plavkách. I vy byste určitě chtěli, aby si na pláži u moře každý všiml vaší krásné štíhlé postavy. Jak se tedy zbavit přebytečných kilogramů a zhubnout rychle do plavek?

Hubneme do plavek – dieta

Prvním krokem pro úspěšné zhubnutí do plavek je zahájení diety. Podle toho o kolik kilo chcete zhubnout, a kolik na to máte času, musíte zvolit vhodnou dietu. Pokud máte jen pár dní a potřebujte svoji váhu snížit velmi rychle, musíte si vybrat některou „drastickou“ redukční dietu jako je nízkokalorická dieta nebo dieta modelek. Pokud máte na své hubnutí do plavek několik týdnů, můžete vyzkoušet hubnutí s jarní dietou nebo třeba fitness dietu.

Hubneme do plavek – cvičení

Hubnutí do plavek, letní dieta
Hubnutí do plavek, letní dieta

Dalším krokem pro rychlé zhubnutí do plavek je cvičení. Samotná dieta vám totiž nepomůže zhubnout dostatečně rychle. Musíte jí pomoci tím, že zvýšíte množství svého fyzického pohybu tak aby se vám povedlo shodit co nejvíce přebytečných tukových zásob. Pro rychlé hubnutí jsou ideální náročnější cvičení, jako je například aerobik. Pokud se na podobné cvičení necítíte a přesto potřebujte rychle zhubnout do plavek, zkuste alespoň začít chodit běhat anebo jezdit na kole nebo alespoň dlouhé procházky!

Přečtěte si také:  Chcete zažít pořádný orgasmus? Vyzkoušejte si oblíbené šukací stroje!

Hubneme do plavek – hlídejte si jídelníček

Aby se vám podařilo zhubnout do plavek ve stanovené době, musíte si hlídat svůj jídelníček

dietu. Měli byste si stan ovit dietní plán. Měli byste si spočítat jaká je váš bazální metabolismu a o kolik byste měli snížit svůj kalorický příjem tak aby se vám podařilo zhubnout ve stanoveném čase. Pro výpočet kalorií můžete použít kalkulačka kalorie online.

Při rychlém hubnutí do plavek je důležité, abyste neztráceli svou motivaci. Rychlé hubnutí si vyžaduje mnohem více úsilí než klasické hubnutí. Pokud to ale vydržíte, odměnou vám bude krásná štíhlá postava a obdivné pohledy mužů.

Field Blonde White Swimsuit - 99mimimi / Pixabay
99mimimi / Pixabay

Jeden myslel na “Jak zhubnout do plavek?

  • 3. 5. 2011 (12:31)
    Trvalý odkaz

    Zhubla jsem zdravě pomocí pohybu a úpravy jídelníčku za 1 rok z 158cm/60kg na 52 kg. Pomohu i Vám se změnou postavy, zdravým způsobem za pomoci pohybu a stravy. Vypracuji na základě dat z osobního dotazníku individuální stravovací a tréninkový plán, poskytnu rady do začátku a nastartuji Vás správným směrem. Zhubněte do plavek trvale a bez hladovění. Neničte si zdraví dietami a zázračnými prášky na hubnutí. Napište si o osobní dotazník na zhubni.zdrave@gmail.com.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *