Tvoje rande do týdne? Poradíme, jak na to

Seznámit se můžete mnohem dřív, pokud budete dodržovat základní pravidla pro seznamování online. Povíme si jak na to, jak nedělat zbytečné chyby a jak jít na rande třeba už do týdne. Co vy na to?

Výběr seznamky, kde nejsou poplatky a členství

Než začnete s registrací na některou ze seznamek, doporučujeme vám, abyste rovnou vynechaly seznamky, na kterých si předem nemůžete prohlédnout profily lidí. Proč? Protože tyto seznamky jsou obvykle vytvořeny jen za účelem získání vaší registrace, a nakonec vás stejně přesměrují na jiné placené seznamky, kde už na vás čeká placené členství a v opačném případě automatické strhávání plateb z karty, takže pozor na to.

Doporučit můžeme s klidem seznamky typu seznamka.cz, tvojerande.cz, stesti.cz, nebo třeba přehlednou českou seznamku randino.cz, kde je vše opravdu jednoduché a ve chvíli, kdy se seznámíte, nebo si domlouváte rande, tak můžete svůj profil dočasně skrýt. A když vaše známost přejde ve vážný vztah, můžete si účet jednoduše zrušit. Tak by to mělo být všude.

Vyplň poctivě seznamovací profil a napiš o sobě něco

Spousta uživatelů dělá na seznamce úplně zbytečnou chybu. Vyplňují svůj profil nepravdivě, nenapíšou o sobě ani jednu smysluplnou větu, a ještě nepřidají fotku, nebo přidají špatnou, v horším případě přidají fotku někoho jiného. Má to smysl? Myslíte si, že takto naleznete reálně někoho pro vás?

Správné vyplnění profilu

Vždy vyplňujte pravdivě údaje o sobě a pokud možno vyplňte vše, co jen lze. Ano, věci typu co vlastníte, nebo jaká je vaše nejoblíbenější barva nejsou rozhodně zásadní, ale když je vyplníte na seznamce také, nic se nestane.

Dávejte si pozor na zbytečné chyby při vyplňování a také vždy nehledejte jen vážný vztah, ale mnohem častěji zafunguje hledání kamaráda/kamarádky pro volný čas a na základě společných zájmů. Následně přeskočí jiskra, uteče nějaký ten týden a je z toho krásný a vážný vztah.

Přečtěte si také:  Magnet fishing: Kam vyrazit na lov pokladů se silným magnetem?

Kvalitní seznamovací inzerát

Pokud vám seznamka umožňuje napsat nějaký seznamovací inzerát, nebo popisek v profilu, tak toho musíte využít, protože jak jinak udělat lepší dojem, než když se hezky představíte, napíšete něco o sobě i o protějšku, který hledáte. Když to bude bez chyb, jsou to další body k dobru!

  • Špatně: Ahojky hledam vztach.
  • Správně: Jsem rozumná holka, mám ráda sport, přírodu a ráda poznám prima kluka z Brna nebo okolí. Pokud taky ještě studuješ, můžeme spolu. Těší se Terka.

Správná fotka

Na každé seznamce můžete přidat fotku, takže to udělejte také. Fotka by měla být aktuální, přirozená, ideálně při nějaké vaší oblíbené činnosti. Profi fotky a jakkoliv upravené nepřidávejte, protože není nic horšího, než když vás protějšek na prvním rande nepozná.

Pokud to seznamka umožňuje, přidejte fotek klidně víc. V dnešní době není problém udělat krásnou fotku během pár vteřin a do minuty ji umístit na internet – seznamku.

Domluvte si rande bez přehnaných očekávání

Pokud už si na seznamce padnete s někým do oka a navážete komunikaci pomocí zpráv, nebo následně přes e-mail, jste na správné cestě. Než si ale začnete domlouvat osobní rande, určitě doporučujeme výměnu telefonu a zavolat si. Jednak se poznáte ještě víc, především to, jak si rozumíte a díky tomu pak půjdete na rande s větším klidem a můžete snadněji navázat na to, o čem jste si už povídali.

A ještě jeden dobrý tip! Nechoďte na rande s přehnaným očekáváním nebo se zbytečnými obavami. Berte to prostě jako příležitost, poznání nového člověka, kontaktu, který pro vás může být zajímavý nejen osobně, ale také třeba profesně, nebo jako parťák pro sportovní aktivity. Když k tomu budeš přistupovat takto, uvidíš, že bude tvoje rande úspěšnější!

Jeden myslel na “Tvoje rande do týdne? Poradíme, jak na to

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.