Potřebuji rychle peníze, kde si mohu půjčit?

Krátkodobý úvěr je vhodným partnerem, když přijdou nečekané výdaje. Odezva bude velmi rychlá.

Určitě to není jen situace před výplatou, kdy by náš rodinný rozpočet potřeboval malou finanční injekci. Taková chvíle může přijít dnes a denně, nečekané výdajové položky přijdou do bytu bez zaklepání a vyžadují okamžitou odpověď. Jak se v takových chvílích zachovat? Důležité je hlavně jediné, nepanikařit! Jednat s chladnou hlavou je velmi důležité. Krátkodobý úvěr je vhodnou náplastí na podobné potíže. Zvolit částku, lhůtu splatnosti a vyplnit krátký formulář, to je základní postup, který je vždy stejný. Co je třeba splnit, aby byla žádost kladně vyřízena? Podmínek je jen několik!

Důležitý je doklad o příjmu

Společně se žádostí odešlete i výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí. Je z příchozích plateb jasně patrné, že jste zaměstnáni? Pak nebude s vyřizováním žádosti o půjčku žádný problém, kladná odpověď může přijít ještě dnes. Potřebuji rychle peníze, co dalšího pro to mohu udělat? Je to vlastně jednoduché, podmínkou je formulář, do kterého napíšete své osobní údaje. Musíte si dát pozor na překlepy a chyby, dejte si proto záležet na každé z kolonek. Případné pochybení by mohlo znamenat velkou prodlevu ve vyřizování, pečlivost je proto na prvním místě. A jak vysokou částku si můžete půjčit? Jak dlouhý splátkový kalendář je pro všechny zájemce o podobný produkt připravený?

  • 1 000 Kč je minimální suma. Nikdo se vás nebude ptát, na co ji přesně hodláte použít.
  • 30 000 Kč je maximem, o které můžete žádat. Opět platí, že účel o ničem nerozhoduje!
  • Lhůta splatnosti může mít čtyři různé formy. Konkrétně tady jde o 7, 14, 21 a 28 dní.

Neúčelový charakter je samozřejmostí

Otázky na využití peněz? Ne, ty rozhodně nečekejte. Ostatně, platí, že v moderním světě nebankovních poskytovatelů krátkodobých půjček jsou naprostým tabu! Neúčelový charakter je jasnou zprávou všem, kteří se obávají dotazů, na něž nechtějí odpovídat. V žádosti bude jen jméno, příjmení, číslo bankovního konta bez doklad o příjmu. Základní posouzení úvěruschopnosti je nutné i podle platné legislativy. Internetová půjčka se obejde bez osobních schůzek a dlouhých telefonátů, můžete si ji sjednat i ve večerních nebo nočních hodinách a nečekat například na dobu, kdy je otevřená přepážka v bance.

Přečtěte si také:  Peníze a půjčky do 50000 Kč Praha

Krátká smlouva je velkou výhodou

Pokud nemáte rádi složité dokumenty a chcete mít jasno, co přesně podepisujete, podobná nebankovní půjčka vás určitě potěší. Proč? To je jednoduché, smlouva je velmi krátká a také jednoznačná, nedojde tedy ke zbytečným rozporům. Stačí jen počítač a telefon, nemusíte nikam chodit osobně a zaručená je také maximální flexibilita. Jestli bude internetová půjčka o tisícikoruně na dva týdny nebo osmi tisícikorunách na tři týdny, je už jen a jen na vás. Při přemýšlení nad konkrétní cifrou a lhůtou splatnosti nesporně není kam spěchat. Nemusíte se rozhodovat rychle ani ukvapeně, nejste s makléřem tváří v tvář na pobočce a nebudete tlačeni k rozhodnutí, které musí přijít obratem. Rychlá bude spíše odpověď na vaši žádost, peněz se lze dočkat ještě tentýž den!

Měli byste mít stoprocentně jasno

Je půjčka opravdu dobrým řešením, víte, že naplníte dohodnutý splátkový kalendář naprosto beze zbytku? Při rozhodování nespěchejte, bude dobré zvážit všechna pro a proti. Musíte si totiž být stoprocentně jistí, že děláte správný krok do budoucna. I když jde jen o krátkodobou půjčku, pořád jsou ve hře peníze a dluh, který musíte splatit. Rozvaha je tedy až na prvním místě a platí zde okřídlené úsloví o tom, že měřit se má dvakrát, ale řezat opravdu jen jednou. Úvěr může být dobrým partnerem do finanční nepohody, stačí jej sjednat ve vhodnou dobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *