4 technologické vychytávky, které vám usnadní a zpříjemní váš život

Doba se posunuje mílovými kroky, díky čemuž můžeme doma využívat celou řadu technologií, o kterých se nám v minulosti ani nesnilo. S jejich pomocí si navíc můžeme značně usnadnit, nebo alespoň zpříjemnit život. Na trhu tak můžeme najít stovky vychytávek, které ocení, jak běžní uživatelé, tak i milovníci technologií. Proto jsme se pro vás rozhodli vybrat hned čtyři z nich, které stojí za vaši pozornost.

1. IP kamera pro větší bezpečnost

Pokud chcete zabezpečit svůj dům či byt, určitě byste měli investovat do kvalitní IP kamery. Ta se od té klasické liší možností připojení k Wifi, díky čemuž můžete svůj majetek kontrolovat odkudkoli se vám zlíbí prostřednictvím mobilního telefonu. Vsadit můžete například na externí kameru Homeguard, která disponuje i nočním viděním.

2. LED pás pro nový design vašeho interiéru

Zejména mladší ročníky mají v oblibě LED pás, s jehož pomocí můžete jednoduše dodat místnosti úplně nový vzhled. Většinu takových pásů můžete lehce ovládat pomocí aplikace a rozhodnout se jakou barvou bude pásek zrovna svítit. Některé modely lze ovládat i pomocí hlasových asistentů jako je Amazon Alexa a Google Home.

Přečtěte si také:  Škola se blíží a tak se postarejme o pomůcky

3. S Android box TV vám už nic neunikne

Pokud chcete mít doma plnohodnotnou Smart TV jen na pár kliků, neměl by ve vaší domácnosti chybět Android box TV. Ten vám otevře dveře ke stovkám aplikací, se kterými můžete hrát své oblíbené hry, nebo sledovat jakýkoliv obsah. Android box přitom stačí pouze připojit k TV a můžete začít.

4.     Přesné měření vám nabídne bluetooth váha

Naším posledním tipem je bluetooth váha, která vám pomůže za vaší cestě zdravím životním stylem. Jen během pár minut můžete získat informace o vašem BMI a dalších důležitých parametrech. Váhu můžete navíc jednoduše propojit s aplikací, která bude zaznamenávat vaše výsledky.

Stripes Beams Lights Color Stars  - DaKub / Pixabay
4 technologické vychytávky, které vám usnadní a zpříjemní váš život

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.