Paní na úklid vás může zbavit mytí oken i otravného žehlení

Už delší dobu máte pocit, že v domácnosti nic nestíháte? Případně vás napadá tisíc lepších způsobů, jak využít svůj volný čas? Není vaši povinností trávit celé dny s mopem nebo hadrem na nádobí.

Stačí si vybrat šikovnou paní na úklid a všechny starosti rázem zmizí. Zapomeňte však na zprostředkování přes agenturu. Osobní kontakt je vždy lepší, a navíc budete vědět, kdo má k vám do bytu či domu přístup.

Navštivte specializovaný portál a vyberte si podle svého gusta

A kam zamířit? Na stránkách Vyluxuj.cz aktuálně čeká na svou příležitost přes 1 600 žen a dívek, které se všech náročných úklidových úkonů s radostí ujmou za vás. Komunikujete přímo s vybranými zájemkyněmi, stačí si prohlédnout jejich profil a reference, získané od předchozích zákazníků.

Ať už poptáváte úklid Praha nebo v jiných městech, tady si určitě vyberete. Okamžitě vidíte požadovanou cenu, kterou své „domácí pracovnici“ odvedete za hodinu poskytnuté práce a nebude chybět ani podrobný životopis.

Vyhledáváte samozřejmě přímo ve vaší lokalitě. Ovšem v nabídce není jenom úklid domácnosti. Snadno seženete i pomocnou sílu pro kanceláře, na mytí oken, žehlení nebo pro péči o zahradu. Ano, mají tu i zahradníky, kteří zvládnou cokoli, co bude třeba.

Přečtěte si také:  Pořiďte si bydlení v rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka. Proč vás zaujme?

Jak to celé funguje

Nejdříve je třeba se na portálu Vyluxuj.cz zaregistrovat a uhradit menší měsíční poplatek. Je opravdu spíše symbolický a rozhodně menší, než kolik při běžně sjednaném úklidu odvádíte agentuře. Následně můžete zadat tolik poptávek, kolik jen chcete a vybrat si svou ideální paní na úklid.

A co se stane, až vaše měsíční členství vyprší? Vlastně vůbec nic. S vybranou paní můžete bez problémů komunikovat dál a registraci obnovíte pouze v případě, že zatoužíte vyhledat jinou profesionálku. Žádnou další provizi ani nic podobného neplatíte. Tak jednoduché a přehledné to je. Můžete mít úklid zcela ve vlastní režii, ale přitom nehnout ani prstem. Nezní to lákavě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *