Tectonite dřezy – designově vyvážená novinka

Relativně nové jsou na trhu takzvané tectonite dřezy. Jsou vyrobeny z Tectonitu, materiálu, který se dlouho využíval především v automobilovém průmyslu. Zde se z něj vyráběly součástky, u kterých se očekávalo těžké opotřebení. Tectonit je totiž, sám o sobě, velmi odolný, pevný a tvrdý. Obdobné vlastnosti vykazují dřezy z této látky vyrobené. Dá se o nich říct, že jsou do kuchyně vysoce praktické, ale stejně tak mnohem stylovější než nerezové dřezy. S možností barevného vyladění a zajímavého designu jsou vhodným doplňkem do stylově vyladěných kuchyní.

Tectonite dřezy ohromí svou odolností

Tectonite dřezy, jak napovídá již materiál, z něhož jsou vyrobeny, ohromují svou hlavní předností, kterou je silná odolnost. Jsou velmi odolné proti nárazu i poškrábání a dalším možným mechanickým poškozením. Neublíží jim ani krátkodobé vystavení vysokým teplotám, zejména, když vyléváme z pánve horký olej či z hrnce vařící vodu. Jak se u dřezu předpokládá, nepoškodí je ani dlouhodobým používáním chemikálie a kyseliny z čisticích prostředků. Co může být trochu problém, je usazování nečistot. Na jednu stranu není povrch dokonale hladký, takže se dá určité usazování očekávat. Na druhou stranu, pokud se bude dřez udržovat v čistotě, a umývat, pak by žádný problém neměl nastat ani tady.

Tectonite dřezy se hodí do každé kuchyně

Tectonite dřezy jsou, kromě svých praktických vlastností, také velmi dobré k dotvoření perfektního stylu a kouzla kuchyně. Protože se dají vybírat v nejrůznějších přírodních barvách, od černé přes hnědou a šedou až k bílé a béžové, a také v nejrůznějších stylech a tvarech, jsou ideálním doplňkem do kuchyně. A jelikož jejich praktická stránka za vzhledem nijak nepokulhává, stačí k nim vybrat také vhodnou baterii, a máme perfektní a jedinečné místo k umývání nádobí.

kaboompics / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *