Jan Zlatohlávek: Chlap a spisovatel

Jan Zlatohlávek, autor článků a knih pro ženy a o ženách. Pokud jste na toto jméno již někde narazili, určitě vám není potřeba Honzu Zlatohlávka více představovat. Jeho postava a styl je nezaměnitelný a určitě i nezapomenutelný. Pro ty ostatní máme krátké představení a seznámení.

Kdo je Honza Zlatohlávek?

Je to především autor, spisovatel, novinář, nebo také muž, zajímavý objekt pro ženy a muž. Honza Zlatohlávek napsal značné množství článků. Ty vycházely nejprve na webovém magazínu ProŽeny.cz. Po úspěšném působení v tomto internetovém médiu, se Jan Zlatohlávek přesunul na další web. Tentokrát zakotvil na webu Žena.cz, který vychází pod křídly skupiny Centrum Holdings.

Jan Zlatohlávek: Chlap a spisovatel

Jan Zlatohlávek: Chlap a spisovatel

Mezi další úspěchy tohoto autora bezesporu patří nedávno vydaná kniha(více viz Jan Zlatohlávek knihy). Vhodně a vtipně zvolený název „Hledám štíhlou ženu“ láká ke čtení. Pokud tak uděláte, určitě neprohloupíte. Kniha je vtipná a nebojí se mluvit ani o věcech jako sex a postelové vztahy. Pokud máte sami nějakou zkušenost s hledáním „toho pravého“ nebo „té pravé“ s pomocí internetových seznamek, určitě oceníte postřehy autora. Kniha vyšla v roce 2011 a je stále k dostání.

Jan Zlatohlávek: autor a spisovatel

Kromě toho, že Honza Zlatohlávek píše články pro ženy, a vydal úspěšnou knihu, se o něm toho až tak moc neví. Jeho životopis (viz Jan Zlatohlávek životopis) je jedna velká neznámá. Jeho fotky také nejsou příliš k dispozici. Je sice možné najít několik fotek na webech jako žena.cz, ale ty vypadají spíše jako ilustrační fotografie z fotobanky než jako reálné fotografie.

Je pravda, že Jan Zlatohlávek je poměrně tajemná osoba. Podle všech dostupných informací to spíše než reálný člověk bude jen virtuální identita a pseudonym. To ale nemusí výt nutně na škodu. Není důležité kdo je Jan Zlatohlávek, důležitější je spíše to co a jak píše. Stačí si přečíst některý z jeho článků nebo si koupit knížku a uvidíte sami. Pokud máte smysl pro humor, určitě se při čtení jím napsaných řádků pobavíte a dost možná vás i přinutí k zamyšlení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *