Znáte anhydritové podlahy? Jsou hotové rychleji, než byste čekali

Zajímáte se o inovace ve stavebnictví? Chcete si při své rekonstrukci domu, bytu či kanceláře dopřát opravdu jen do nejlepší? Pak vsaďte na podlahy, které jsou rychle hotové, zaručeně rovné a perfektně čisté.

Hledáte betonové podlahy České Budějovice? Pak si vyberte specialisty z firmy probeton-cb.cz. Přináší vám technologii, díky níž bude vaše nová podlaha pochozí na 24-48 hodin.

Anhydrit jako skvělá volba pro ty, kdo nechtějí čekat

Písek, anhydritová směs a několik dalších přísad tvoří sypkou hmotu až do doby, kdy s nimi specializovaná firma dorazí. Teprve na místě se smíchají s tekutinou a vytvoří dokonale tekutou hmotu, jež se rozlije na místo plánované realizace nové podlahy.

Díky perfektní konzistenci mají tyto lité betonové podlahy České Budějovice dokonalé samonivelační vlastnosti. Jinými slovy – samy se rozlijí do dokonalé roviny. Není nutné je nijak zarovnávat ani jinak upravovat. Jde o další významný rozdíl oproti klasickým betonovým podlahám.

Vše zvládnete velmi rychle

Jakmile je směs namíchána, máte přibližně tři hodiny na to, aby byla aplikována na to správné místo. Vzhledem k tomu, že ji však do prostoru stačí opravdu jen nalít, však nejde o žádný neřešitelný problém.

Přečtěte si také:  Je ruční práce vašim koníčkem? Pak nejspíš oceníte samostmívací kukly

Navíc se tyto anhydritové podlahy České Budějovice vyznačují i malou tvorbou vzduchových bublin. Skvěle tedy vedou teplo a jsou tak ideální i pro podlahové topení. A aplikovat je lze kdykoli – dokonce i v zimě při teplotách do -5 °C. Podmínka je jediná – dobré zabezpečení místnosti proti průvanu.

Po hotové podlaze je možné procházet už za 24-48 hodin a jen o něco málo později snese už i plné zatížení. Nechcete-li tedy čekat dlouhé dny na realizaci dalších nezbytných prací, vyjde vám anhydrit ochotně vstříc. A kde se dozvíte více? Nejlépe u specialistů na stránkách probeton-cb.cz. Najdete tu i fotografie z realizací a další užitečné info, které vám pomůže se lépe rozhodnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.