Využijte u sebe doma každý kout díky vestavěným skříním

Když se řekne skříň, představíme si obvykle velký šatník s hlubokými a tajemnými útrobami, ne nepodobný tomu z Narnie. Ovšem poptávka po jednom velkém úložném prostoru nemusí být vždy dogmatem.

Ve skutečnosti je leckdy mnohem lepší doslova zastrčit poličky a šuplíky všude tam, kde zbude jen trocha místa a velké stěny přenechat třeba plakátům nebo obrazům.  A jak toho dosáhnout? Skvělou pomocí jsou vestavěné skříně.

Přesnost na centimetry

Ve hře jsou zejména nejrůznější atypické prostory – sešikmené podkroví, místo pod schody, kouty ve velkých místnostech apod. Jde o něco, co vybavíte standardním nábytkem z obchodů jen stěží. A pokud se vám to přece jen nějak podaří, nevyhnete se vzniku hluchým míst. A to platí stejnou měrou pro vestavěné skříně do ložnice i pro nástavce do kuchyně.

Nezmenšujte si dostupný prostor díky nedostatečné nabídce uniformních nábytkových modelů, a místo toho vsaďte na levné skříně ve vestavěných variacích. Mají mnoho výhod.

  • Můžete si jejich vnitřek rozvrhnout podle svých potřeb.
  • Nabízí posuvné dveře pro ještě větší úsporu místa.
  • Lze je umístit opravdu kamkoliv.
  • Na dveřích se mohou nacházet zrcadla nebo dekorativní prvky.
Přečtěte si také:  Rohová sedačka - pohodlné místo k posezení

Jděte tam, kde si vše můžete navrhnout sami

Aby vše dopadlo podle vašich představ, chtějte vždy skříně od profesionálů, kteří nebudou vaší kreativitě klást žádné překážky. Například na stránkách Levne-skrine.cz si můžete vytvořit návrh skříně zdarma a pohrát si úplně se vším – od použitého dřeva až po přizpůsobivé rozvržení poliček, šuplíků, věšáků apod. Jen vy totiž víte, jaké věci potřebuje uskladnit.

A nezáleží na tom, zda jde o šatstvo pro rodinu, pomůcky pro vyšívání nebo třeba jízdní kola či koloběžky pro vaše letní výlety. Šikovně vestavěné skříně pojmou opravdu vše, a to bez ztráty kytičky. Inspirujte se u odborníků a dopřejte si jen to nejlepší, co je na našem trhu k dostání.

Využijte u sebe doma každý kout díky vestavěným skříním
Využijte u sebe doma každý kout díky vestavěným skříním

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *