Umíte si vybrat správnou autopůjčovnu pro své potřeby?

Jde o službu mezi soukromými osobami i podnikateli stále populárnější. Vždyť na co si vydržovat velký vůz, který využijete jen občas, když si ho můžete jednoduše půjčit? Ale abyste nenaletěli nespolehlivým firmám, ukážeme vám, na co si dát pozor.

Dobrá pověst jde ruku v ruce s dobrým technickým stavem všech vozů

Opravdu dobrá půjčovna dodávek v Praze (ale i kdekoli jinde) by měla dbát zejména na dobrou kondici každého jednotlivého vozidla, jež pronajímá. Nebojte se ptát na to, jak často jejich „zboží“ navštěvuje servis i na to, jaká další péče je mu věnována. Zodpovědný prodejce odpoví okamžitě, ti ostatní se přinejmenším zakoktají.

Jde o kritérium, podle něhož nejlépe poznáte kvalitu nabízených služeb. A často si ho všímají také recenze uživatelů. Obvykle stačí jen trochu málo zapátrat na internetu.

Chtějte pestrý výběr pro každou situaci

Stěhování firmy, převoz stavebního materiálu, pomoc kamarádovi při uspořádání domácnosti… Existuje mnoho situací, ve kterých vám může pronájem dodávky Praha přijít vhod. Dalším předpokladem úspěšné spolupráce je proto široký vozový park. Nebudete tak muset platit za nevyužité kapacity, ani se poohlížet po někom s odpovídajícím typem řidičského průkazu.

Přečtěte si také:  Vysokozdvižné vozíky YALE, BT, Toyota

Cenu si ověřte předem

A poslední rada? Jděte tam, kde se vše potřebné dozvíte on-line. Spočítat cenu za pronájem při uvedení všech požadovaných parametrů dnes není žádný problém. Půjčovny, které lákají na „individuální nabídky“, podmíněné zadáním e-mailu nebo telefonu, nemívají ceny právě nejlepší.

To se vám ovšem u specialistů od  Van2go.cz stát rozhodně nemůže.

Na transparentnosti a maximální jednoduchosti si opravdu zakládají. Rezervace vozů probíhá v reálném čase, nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků a na všechny modely si vystačíte s „béčkem.“ Zarezervovaný vůz vám navíc za příplatek přistaví a k dispozici dostanete i denní limit pro km zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *