Vsaďte na hygienicky čisté holení díky užitečné vychytávce pro strojky Braun

Dost možná si myslíte, že hygieně svého nezbytného pomocníka pro holení učiníte zadost, pokud ho po použití opláchnete pod teplou vodou. Tento způsob však ani zdaleka nestačí, a my vám ukážeme proč.

Hlavice holicího strojku patří  v koupelně mezi přední místa, na nichž lze najít nebezpečné bakterie. A není se čemu divit, když jim po každém použití strojku poskytujeme doslova královský přísun potravy.

Kde se berou bakterie v holicím strojku

Během procesu holen dochází k celé řadě aktivit. Ovšem mezi ty nejdůležitější patří to, co od hlavice tzv. odpadává. Jde o kousky vousů, na nichž jsou nalepeny zbytky kůže, maz nebo pot. Bohužel pro nás jde leckdy o tak malé částečky, že dokážou proniknout až hluboko do útrob holicí hlavice. Ale nenechte se zmýlit jejich miniaturní velikostí – rozhodně nejsou tak neškodné, jak by se mohlo zdát.

Ve skutečnosti jde o organický materiál, na kterém si pochutnávají mnohé škodlivé  mikroorganismy. A právě ty se v uzavřeném prostoru s vysokou vlhkostí (což je právě případ hlavice holicího strojku) velmi rychle a rády množí. Omytí pod kohoutkem je nevyžene, ale pomoci vám může čistící kazeta Braun.

Proč mít strach z bakterií

A z jakého důvodu bychom něco takového měli řešit? Mít mikroorganismy v holicím strojku totiž není legrace. Stačí jen jedno malé poranění a ihned proniknou do našeho organismu. Tady mohou způsobit třeba podráždění kůže, vznik vřídků a nebo dokonce otravu krve. Šikovná Braun čistící kazeta si s nimi však skvěle poradí.

Přečtěte si také:  Nevíte, v čem skladovat již připravený kvas? Sud je jistota

Stačí ji naplnit čistícím roztokem, vložit hlavici holicího strojku Braun a několik minut počkat. Za chvíli bude hotovo a vás navíc potěší příjemná citrusová vůně., tohoto šikovného pomocníka pořídíte za výhodnou cenu na Woldoshop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *