Půjčka pro OSVČ je vhodným řešením pro všechny obory

Bez spěchu, razítek a různých potvrzení, bez dlouhého čekání na odpověď. Přesně taková může být půjčka určená výhradně pro podnikatele, která se bude odehrávat úplně mimo klasický bankovní prostor. Neúčelový charakter takového úvěru je výhodou, neboť vyřízení nebude trvat nijak dlouho. Ušetřený čas pak můžete věnovat svému podnikání, koníčkům, rodině, zkrátka čemukoliv, co máte opravdu rádi. Varianta úvěru bez stresu rozhodně existuje, jen se musíte dobře rozhlížet kolem sebe.

Neúčelový úvěr bez nutnosti zajištění

Žádné složité podmínky, naopak, nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu, půjčka bude velmi snadnou záležitostí. Půjčka pro OSVČ je dostupná i pro ty, kteří nejsou ještě v oboru několik let. Vhod jistě přijde i zájemcům na samém startu kariéry, jimž banka nechce s úvěrem vůbec vyhovět. Tady je ale situace jiná a podmínky podstatně benevolentnější. Nemusíte posílat platby předem a peníze můžete získat ještě týž den – investovat je, koupit vybavení do kanceláře nebo cokoliv jiného, co zrovna budete potřebovat. Jde o neúčelovou půjčku, takže zpětné dokladování využití peněz je mimo hru, nemusíte se přeci zpovídat. Šlo by kromě zásahu do soukromí i o poměrně velkou časovou ztrátu, o kterou opravdu nikdo nestojí.

Přečtěte si také:  Praktický průvodce koupí plotu a plotové brány

Připraveno je až dvacet tisíc korun

A jak vysokou částku si vlastně můžete půjčit? Půjčka na podnikání až do výše dvaceti tisíc korun může být ještě dnes vaše, stačí splnit základní podmínky pro její schválení. Kromě platného živnostenského oprávnění je to plnoletost a účet v některé z českých bank. Jistě, další potvrzení a razítka nejsou zapotřebí. Minimálně pět tisíc, maximálně dvacet tisíc, lhůta splatnosti mezi 7 a 30 kalendářními dny. Pro každého stejné možnosti, záleží jen, která varianta vám bude osobně vyhovovat nejvíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *