Nuru masáž – smyslné erotické potěšení původem z daleké Asie

Způsobů, jimiž si můžeme ulevit od každodenního stresu a shonu, je mnoho. A nejspíš nepřekvapí, že mezi ně patří i erotické masáže. Jak však najít ty, které mají skutečně nápad, a které si užijete po všech stránkách?

Máme pro vás návrh, jenž vyhoví všem vašim přáním a potřebám najednou. Japonská nuru masáž totiž rozhodně patří k těm, na něž jen tak nezapomenete. Útočí totiž na všechny vaše smysly najednou.

Co je to vlastně nuru masáž

Potěšení zvané nuru není na našem trhu dlouho. Zatím ho nabízejí hlavně lepší a vybavenější salóny s profesionálkami v oboru. Všude se dočtete, že nuru masáž vznikla náhodou. Její koncept stojí na hladkém (a výživném) gelu z mořských řas, jenž se původně nanášel na pleť. Některá z japonských  kosmetiček si však všimla, že se po kontaktu s vodou změní v báječně klouzavý materiál, popustila uzdu své fantazii a BUM! Vznikla nuru masáž.

Při ní se nejdříve na tělo rozetře nahřátý nuru gel, který potom masérka využívá jako dokonalou kluznou plochu (a vás jako podložku). Je to vlastně nefalšovaná masáž celým tělem, pracující s maximálně zjitřenými smysly, žhavými doteky a nenapodobitelnou atmosférou.

Přečtěte si také:  Jaké druhy erotických masáží patří mezi fajnšmekry k nejoblíbenějším? Seznamte se s rafinovaností pussycat a footjob

Dobré tipy pro nejlepší zážitek z masáže

U nás je celé tohle umění teprve v plenkách. Je jen pár míst, kde to dívky a ženy skutečně umí a dají si záležet na tom, aby jejich zákazníci odcházeli s pocitem něčeho skutečně výjimečného. Takže pokud se chcete skutečně nechat hýčkat, zajděte si na nuru k profíkům. Nelitujte peněz a chtějte jen to nejlepší. Poctivý nuru gel, pořádně obdařenou masérku, sprchu přímo na pokoji apod. Mezi další doplňkové služby patří třeba i striptýz, použití nohou nebo gay masáž.

Chcete si dopřát opravdu kvalitní a prověřené erotické masáže v Praze? Objednejte se on-line do Massagehall.cz a vyberte si přesně to, co chcete a potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *