Víte, kam výhodně „schovat“ finance, aby vám z nich inflace nic neukrojila?

Celým světem aktuálně obchází strašák neovladatelné inflace. Pokud i vy patříte mezi  české domácnosti, které se obávají znehodnocení peněz, pak byste si určitě měli nechat poradit, jak tomu předejít.

Kdo má řádově miliony navíc, investuje v dnešní době do nemovitostí. Ovšem většina domácností stěží najde na svém spořícím účtu více než statisíce. I v takovém případě si však můžete dopřát výhodnou investici, jež vám po všech stránkách vyjde vstříc.

Investujte do zlata, vyplatí se to

Jednoznačně, tedy samozřejmě pokud vložíte své volné finanční prostředky do investičního zlata. A o co vlastně jde? Na myslí máme zlaté mince a zlaté slitky té nejvyšší ryzosti. Žádné laciné směsky z časopisů, jež se v poslední době v ČR hojně rozmohly, ale zlato s puncem a se všemi zárukami pravosti z těch nejlepších švýcarských rafinerií.

A kde ho pořídit? Pro takové zlato si samozřejmě nemůžete zajít jen tak do zlatnictví nebo do obchodu. Naopak. Při nákupu dejte přednost odborníkům, jež sídlí v Obecním domě (v Praze), a kteří vám k nákupu i prodeji zlata poskytnou veškerý myslitelný servis.

Přečtěte si také:  Půjčka bez registru 100000 Kč

Abyste si byli tou správnou cenou opravdu jistí

Věděli jste, že se hodnota zlata na světových trzích mění každý den? A právě proto je cena zlatých cihliček u těchto odborníků vždy aktuální. Stačí navštívit jejich stránky zlate-mince.cz a přesvědčit se na vlastní oči.

Investiční zlato je v rámci celé Evropské unie také navíc osvobozeno od DPH, takže na jeho nákupu či prodeji nikdy nemůžete prodělat, pokud komunikujete se specialisty. Navíc jde o další výhody, jimiž se investice do nemovitostí opravdu chlubit nemohou. A jak si prověřit, že je vše skutečně tak výhodné? Jednoduše si zadejte do vyhledavače slovní spojení „investiční zlato“ a okamžitě můžete porovnat ceny jiných inzerujících firem s prémiovou nabídkou tohoto tradičního prodejce. Více na stránkách www.zlate-mince.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *