Obecní rozhlas jako ideální řešení pro všechny menší obce a města

Obecní rozhlas je nepostradatelným doplňkem každého obydleného území. Právě jeho prostřednictvím jsou všem obyvatelům oznamovány veškeré důležité informace. Obvykle jde o klasické tlampače na sloupech, ale může mít i jinou podobu.

A i když byly v minulých letech moderní nejrůznější bezdrátové instalace, klasický drátový rozhlas stále ještě převažuje. Oproti „bezdrátu“ má totiž dodnes mnohé výhody.

Hlášení, které je doopravdy slyšet

Nejspíš to také znáte – pokud nestojíte na tom správném místě, slije se zvuk z tlampačů jen v nevýrazný šum, který je poté nutné probrat se sousedy a dobrat se k tomu, co vám vlastně vedení obce chtělo říci. Ovšem kvalitní drátové rozhlasy pro obce a města, jako je například https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/, podobnými mouchami rozhodně netrpí.

Kvalita od české firmy

Hledáte někoho, kdo zná tuzemské poměry a dokáže se přizpůsobit aktuálním trendům i potřebám a přáním obyvatel Čech, Moravy a Slezska? Pak vsaďte na české odborníky z firmy EL-MIK. Ta byla založena v roce 1994 jako montážní a servisní firma zabývající se servisem a opravou městských a obecních rozhlasů.

Přečtěte si také:  Jak udělat mandlovou mouku

Velmi brzy ovšem rozšířila svoji činnost o velkoobchod a maloobchod se všemi možnými prvky ozvučovací techniky. Pořídit si tak u ní můžete třeba reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny a mnoho dalších nezbytných součástí ozvučovacího celku.

Vše v jednom balíčku

Nezáleží na tom, co všechno si vyberete. Firma EL-MIK pro vás zajistí po všech stránkách kompletní dodávky a montáže nejenom dorozumívacích zařízení, ale také zařízení jednotného času, telefonních ústředen nebo třeba kamerového systému atd. Její hlavní doménou však zůstává obecní drátový rozhlas (https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/).

Nezůstávají však jen u něj. Jsou schopni projekčně, dodavatelsky a montážně zastřešit i ozvučení mikroregionů, stadionů, škol, obřadních síní apod. Více se dozvíte na stránkách Elmik.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *