Mostové a jeřábové váhy – s čím vám mohou pomoci

Podnikáte v autodopravě nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete přesné a rychlé vážení velkých nákladů? Pak hraje maximální povolená nosnost dopravního prostředku ve vašem podnikání velmi důležitou roli.

A jak ji nepřepálit? Šikovné průmyslové váhy určené na mosty či k zavěšení na jeřáb vám s tím mohou opravdu významně pomoci. A to za zlomek času, který byste jinak  strávili s méně účinnými metodami.

Mostové váhy vám nabídnou hned dvě provedení

Musí být především dobře přístupné a snadno ovladatelné. Je tedy nutné hledat více než jedno řešení pro podmínky, s nimiž se nutno se potýkat. V zásadě můžete vybírat mezi dvěma variantami:

  • nájezdové mostové váhy,
  • nebo ty zapuštěné, vyrobené z oceli či železobetonu.

Ne vždy je ovšem nutné při vážení zastavovat. To vyžadují pouze přístroje měřící staticky. Ovšem dynamické vážení při průjezdu pomalou ustálenou rychlostí vás prakticky nezdrží, a přitom dokáže být velmi přesné.

Náš tip: Více míst, ale jen jedna váha? Vsaďte na mobilní zabudované váhy, vkládané přímo do automobilů.

Přečtěte si také:  Podhledy zaručují krásný strop

Zvažte přepravované břemeno snadno a rychle

Potřebujete znát váhu nákladu ještě předtím, než ho začnete kamkoliv přepravovat? Pomohou vám jeřábové váhy. Hutnictví, slévárenství, stavebnictví – tady všude najdou své využití. Ušetří vám množství namáhavé práce a postarají se i o bezpečí pro vaše nákladní auta, přepravní pásy apod.

Už se nikdy nebudete muset potýkat s časově náročným převažováním materiálu ani s jeho pracným dopravováním na váhu. Náklad jednoduše zavěsíte na připravený hák a z displeje na váze odečtete příslušnou hodnotu. Nic víc dělat nemusíte.

Váhu si můžete i zapůjčit

Necítíte se teď na větší investici, případně potřebujete náhradní řešení po dobu oprav vašeho stávajícího zařízení? Specialisté na Vahy.net vašim potřebám rozumí. Nabídnou vám jak zbrusu nové kalibrované zboží, tak i výhodný pronájem. A pokud se náhodou zakoupená váha porouchá během záruční doby, zapůjčí vám během doby nutné pro opravu novou zcela zdarma. Stačí si vybrat z bohaté nabídky služeb i zboží.