Dopřeje si papír pro osobní hygienu ve kvalitní podobě

Není tomu tak dávno, co jsme se museli na toaletách potýkat s nepříjemnou hrubou texturou běžně používaného papíru. A i když se s tímto low cost zbožím lze ještě čas od času setkat v nějaké (obvykle státní) instituci, pokud si chceme dopřát kvalitu, nic nám nestojí v cestě. Dokonce ani vysoké ceny ne.

Moderní výroba toaletního papíru totiž dokáže svěřený recyklát proměnit k nepoznání. Ani ten nejkvalitnější papír se vzhledem k vysoké spotřebě totiž nevyrábí z původní čisté suroviny, ale vždy zpracovává nejrůznější „odpad.“ Ten je samozřejmě zcela nezávadný a po všech stránkách hygienický.

Poctivý český produkt dokáže zaujmout

Nemusíte se tedy recyklovaného „toaleťáku“ v žádném případě bát. A bývá i poměrně levný – dokáže totiž zpracovat i papírové zbytky, pro něž žádné jiné využití najít nelze. Ve své základní verzi má tento toaletní papír obvykle šedou nebo zelenou barvu. Ovšem stačí trocha bělení a vše se výrobcům pod rukama okamžitě změní v prémiový produkt – a to nejenom co do vzhledu.

Takový papír se dokáže šetrně chovat k vaší pokožce nejen na intimních částech těla. Lze ho totiž použít i pro výrobu papírových ručníků a podobných užitečných pomocníků. A nic z toho se samozřejmě neodrazí na požadované vysoké savosti. K osušení rukou vám tak postačí i jeden jediný ručník – aniž byste přitom pociťovali jakýkoli diskomfort. Musíte však vsadit na tu správnou značku. Trefou do černého je v tomto případě určitě český Qualitop.cz.

Přečtěte si také:  Balíčky všech velikostí pro vás odveze firma FOFR

V oblasti hygieny se šetřit nevyplácí

Věděli jste, že dlouhodobé používání nevhodného toaletního papíru může poškodit zdraví vašich intimních partií? Neustále hrubé odírání jim totiž rozhodně nesvědčí. Z širokého sortimentu firmy Qualitop si však zaručeně vyberete to pravé i vy. A nezáleží na tom, jak nároční jste.

A vše důležité tu najdou i podnikatelé. K mání jsou totiž i průmyslové role, velká balení papírových ručníků za výhodnou cenu apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *