Kvalitní průmyslové značení vám zajistí efektivní skladování zboží. Investovat můžete nejen do tiskáren, ale i laseru

Pokud vlastníte e-shop nebo spravujete obrovskou průmyslovou halu, v každém případě budete mít problémy se skladováním. S nimi se potýká drtivá většina podnikatelů, kteří se je snaží řešit různými způsoby. Jako ideální se přitom jeví zejména průmyslové značení, které je jednoduché a zároveň rychlé. Provádět ho přitom lze různými způsoby, a to jak podle typu zboží, tak i požadavků na jeho životnost.

Průmyslové značení může mít celou řadu podob

Efektivní skladování zboží se často jeví jako jeden z největších problémů, a to bez ohledu na velikost provozu či e-shopu. Možným a zároveň nejjednodušším řešením je kvalitní průmyslové značení, s nímž zboží a materiál snadno roztřídíte a ve většině případů i zaevidujete. Samotné značení je možné provádět hned několika způsoby, přičemž velmi záleží na tom, jaké zboží chcete označovat – velkou roli hraje často i účel označení.

V první řadě si rozmyslete, jakou by mělo mít podle vás značení trvanlivost. Nejdelší životnost nabízí permanentnější řešení, jako je laser, chemické značení či lisy. Ty však není možné použít u veškerého zboží, a proto drtivá většina podnikatelů sází na tiskárny štítků. Jejich velkou výhodou je zejména cena a také flexibilita – navíc nevadí, pokud v tisku uděláte chybu, jelikož ji lze jednoduše a nenákladně opravit.

Přečtěte si také:  Že LED osvětlení nepatří do ložnice? Pokud tomuto mýtu věříte, pak neznáte nejnovější trendy

Nejlevnější alternativu nabízí klasické tiskárny

Pokud se rozhodnete označování zboží řešit právě prostřednictvím štítků, měli byste dbát i na kvalitu samotné tiskárny. Mezi jedny z nejlepších patří zejména tiskárny Brother P-Touch, s nimiž lze tisknout různé typy štítků. V tomto případě je velkou výhodou právě odolnost, které dosahuje pomocí dvojité ochranné vrstvy polyesterové fólie. Nemusíte se tedy štítky bát použít i u produktů, jež jsou namáhané nebo skladované v náročných podmínkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *