Kuchyně v atypických prostorách? Jedině na míru!

Sháníte originální kuchyni? Nebo kuchyni do podkroví či jakéhokoliv jiného atypického prostoru? V běžné obchodní síti zřejmě nepochodíte. Nechte si ji proto vyrobit na míru. Z následujícího článku se dozvíte, na koho se obrátit a na jaké úkony se zaměřit.

V první řadě si zvolte vhodného dodavatele, ideálně přímo výrobce. Ať již na základě nezávislých referencí na internetu, nebo doporučení známých. Má váš soused dobré zkušenosti s konkrétním výrobcem? Vezměte si od něj kontakt. Pokud byl spokojen on, je velká pravděpodobnost, že budete spokojeni i vy.

Pátrejte na internetu

Hledat ale můžete i na internetu. Zadejte si do vyhledávače například pojem vestavěné kuchyně na míru Kutná Hora a vyberte takového výrobce, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Nebo vestavěné kuchyně na míru Hradec Králové.

Nábytek od výrobce

Kvalitní nábytek rovněž najdete i na e-shopu nabytek-bydleni.cz nabízející nábytek přímo od výrobce, který při výrobě používá špičkové strojní a softwarové vybavení. V kombinaci se zkušenými designéry a truhláři je kvalita přímo zaručena. A s ní i přesnost na jediný milimetr. Společnost se primárně zabývá výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní a obývacích stěn. Její truhláři vám ale ochotně na míru vyrobí jakýkoliv jiný nábytek.

Přečtěte si také:  Fakta a nepravdy o podlahovém vytápění

Máte vybráno?

Pokud ano, tak neváhejte a na vámi zvoleného výrobce se obraťte. Ještě před tím si ale dobře rozmyslete, jak by vaše kuchyně snů měla vypadat. Klidně si nakreslete plánek. Uvědomte si, každý spotřebič, talířek a hrneček v ní bude muset mít své místo. A svou představu výrobci předložte. Ten vás pak osobně navštíví, prostory, v nichž se vaše nová kuchyně bude nacházet, přesně zaměří a vypracuje vám návrh kuchyně a cenovou nabídku. Představí jednotlivé materiály a možnosti.

Objednávka a montáž

Budete-li spokojeni, uzavřete s výrobcem objednávku, na základě které se pustí do práce. A po pár týdnech (dodací lhůty se u dodavatelů různí) vám kuchyni namontuje. Montáž kuchyně většinou bývá zahrnuta v ceně. Pokud ne, zeptejte se, na kolik vás vyjde. A na vás už bude kuchyni zabydlet a udělat z ní srdce domova. Těšíte se?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *