Jaké je nejlepší krmivo pro psy?

Pořídili jste si nového čtyřnohého společníka a přemýšlíte, čím ho krmit? Nebo už s vámi pes bydlí a máte problém orientovat se v nabídkách výrobců a radách pejskařů? Možností, čím krmit psa, je opravdu mnoho. Někteří upřednostňují syrovou stravu, jiní vařenou, další granule pro psy. Někteří doporučují vyhýbat se konzervám, jiní tvrdí, že občasné oživení granulované stravy psům jen prospěje. Jak to tedy je?

V současnosti je k dostání řada značek granulí, které poskytnou psům vše, co potřebují. Není třeba tedy přidávat vařenou stravu ani konzervy, ale stejně tak psům kvalitní konzerva neuškodí. Všimněte si slova „kvalitní“ v předchozí větě. Při výběru konzerv a granulí se rozhodně nevyplatí příliš šetřit a zvolit nejlevnější hypermarketové krmivo pro psy. Je velice pravděpodobné, že co ušetříte na krmivu, budete muset (byť třeba o několik let později) nechat u svého veterináře. A zpravidla i daleko více, než jste na krmivu ušetřili.

Přečtěte si také:  Protiúnavové rohože

Dnes je na trhu řada výrobců, kteří vyrábějí kvalitní granule pro psy za rozumnou cenu. Vybírat můžete dle finančních možností a potřeb vašeho mazlíka od levnějších prémiových variant až po superprémiové granule pro psy. Kde najdete kvalitní krmivo pro psy za příznivé ceny? Zkuste třeba e-shop KRMIVO.AS, který nabízí jen kvalitní granule a konzervy v různých cenových relacích. Určitě si vyberete…

Jaké je nejlepší krmivo pro psy?
Photo by Black nexus.eu Photography

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *