Hledáte vše potřebné pro spokojený spánek? Víme, kde nakoupit

Když se řekne ložnice, vybaví se nám místo určené pro odpočinek, v němž bychom se měli cítit za všech okolností komfortně a pohodlně. Abychom toho však dosáhli, musíme se vždy obklopovat těmi správnými věcmi.

A jaké to jsou? Jde samozřejmě o vhodné lůžkoviny, ale i o drobné detaily – například o oblečení, ve kterém spíme. Věděli jste například, že o značnou tepelnou pohodu se nám dokáží postarat obyčejné ponožky? Náš spánek je díky nim hlubší a vydatnější.

Vyberte si tu správnou peřinu a polštář

Na výběru těchto dvou produktů velmi záleží. Peřina totiž určuje, jak velmi se během spánku zahřejete. Zatímco ta péřová bývá vhodná především pro chronické „zmrzlíky“, deky z polyesterových dutých vláken uspokojí (podle způsobu zpracování) milovníky tepla všech kategorií.

Od polštáře se zase odvíjí zdraví vaší krční páteře. Existují speciální typy pro ty, kdo si rádi pohoví na boku i pro milovníky spaní na zádech. V každém případě je vaše krční páteř podepřena v těch správných místech, a vy se tak budete cítit odpočinutější a vitálnější.

Přečtěte si také:  Stěhování zpátky do rodného domu může přinést větší komfort bydlení

Vsaďte i na to správné povlečení

Ovšem jen o peřině a polštáři tento výběr není. Důležité je také to, do čeho je povléknete. Například povlečení z mikroplyše se hodí zejména pro chladnější měsíce, kdy se jednoduše potřebujete zahřát, i když v místnosti panuje ideálních 18-20 °C vhodných pro spánek. A stejné využití nabídne i flanel nebo mikroflanel.

Pro letní období se naopak více hodí bavlněný krep nebo pravý satén. Ten má dokonce tu unikátní vlastnost, že dokáže v zimě zahřát a v létě zchladit. Musíte ovšem vsadit na ten kvalitní z bavlny, a nikoli na jeho napodobeninu z umělých materiálů. Ta žádné podobné benefity nemá. A kde si vybrat ze širokého sortimentu? Představujeme vám e-shop Proloznici.cz. Jednoduše klikněte zde a vybavte svou ložnici tím, co právě potřebujete.

Jeden myslel na “Hledáte vše potřebné pro spokojený spánek? Víme, kde nakoupit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *