Jak vybrat firmu pro geodetické služby

Podnikatelé často naráží a nutnost použití tzv. geodetických služeb. Nezáleží na tom, jestli potřebujete vytyčit hranice pozemků, získáváte podklady pro plánování staveb nebo třeba poptáváte měření výškopisu a polohopisu.

Jaro je tady a sezóna zeměměřičských prací je opravdu v plném proudu. Leckdy tak potřebujete poptat geodeta hned, ovšem nabídka v místě bydliště zkrátka není dostatečně flexibilní. Můžete se ovšem poohlédnout i o něco dál. A jak poznat spolehlivou firmu? Nechte si od nás poradit.

Dbejte na přizpůsobivé geodetické služby

Především se ptejte na reference. Chtějte odkazy na projekt, na kterých se vámi zvolená firma podílela a ověřte si vše v praxi. Důležité je i použití nejmodernějších technologií. A jak to vypadá na poli geodezie? K dispozici by měl být:

  • statický laserový skener,
  • mobilní laserový skener,
  • 360° kamery apod.

Jedině tak máte jistotu, že z celého měření získáte jen ta nejkvalitnější data a výstupy. A zaměřte se i na časovou flexibilitu. Každý, kdo svému oboru rozumí, by měl být schopný odevzdat vám výsledky své práce do několika dnů. Pokud tomu tak není, dost možná to znamená, že se vámi zvolená firma spoléhá ještě na služby „třetích stran“, což zdání kvality značně snižuje.

Přečtěte si také:  Jak si vybrat ten správný dopravník pro vaši provozovnu

Jděte tam, kde se nebojí výzev a nevšedních projektů

A jak ještě poznat skutečné profíky? Jednoduše tak, že se neleknou žádného svěřeného úkolu a ve svém portfoliu se chlubí i nekonvenčními zakázkami. Máte v plánu výstavbu skutečně neobvyklého objektu  nebo plánujete výsledky měření použít pro nějaké speciální účely? Seznamte s tím firmu hned na počátku a uvidíte, jak její pracovníci zareagují.

Nikdy by vám neměli říct, že „něco nejde.“ Naopak. Kontaktujete-li profesionály z visionplan.cz, pak se vám nic podobného zaručeně nestane (více informací zde). Poptejte nezávazně jejich služby a zjistěte, co mohou nabídnout právě vám. Určitě nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *