Potřebujete přepravit nadměrnou zásilku? Přizvěte si na pomoc českou firmu FOFR 

Převoz nadměrného nákladu, je někdy i pořádně složitý. V některých případech se tedy setkáte i s odmítnutím ze strany přepravní společnosti, která nebude mít dostatečné vybavení na jeho převoz. To se vám však nemůže stát u české firmy FOFR, která se na převoz nákladů s většími rozměry specializuje.

Vsaďte raději na profesionály

Téměř každý se alespoň jednou za život setká s tím, že bude potřebovat přepravit zásilku, která neodpovídá běžným standardům. Tento problém vám pomůže vyřešit přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek, která dokáže přepravit většinu nadměrného nákladu s různými rozměry.

Tuto službu poskytuje i FOFR, česká přepravní společnost s více než 12letou praxí na trhu, která nabízí převoz nákladu s maximální délkou do 6 m a hmotností až 600 kg u jednoho převáženého kusu. Maximální hmotnost celého nákladu pak nesmí překročit 1 800 kg, přičemž je nutné zajistit dostatečné zabalení zásilky tak, aby s ní bylo možné jednoduše manipulovat.

Službu využijete i u přepravy objemných balíků

Běžné přepravní služby vás mohou odmítnout i v případě, že chcete převést balík, který jen o kousek překračuje stanovené rozměry. Právě proto je přeprava objemných balíků zahrnuta i v poskytovaných službách od firmy FOFR. S její pomocí přepravíte téměř jakýkoli balík či náklad od postele až po motocykl.

Přečtěte si také:  Proč si pořídit kvalitní vodní dýmku a kde najít ten nejlepší prodej vodnic

Navíc můžete k výpočtu ceny dopravy využít i jednoduchou kalkulačku. Do ní stačí vyplnit adresu vás a příjemce, datum převozu, typ zboží, počet kusů, jejich hmotnost celkem a také objem. Následně vám kalkulátor zobrazí předpokládanou cenu, která se však může lišit s ohledem na náročnost přepravy. U balíků s rozměry 2 x 4 m je možné využít i expresní dopravu do 24 hodin. Naopak u zásilek s jinými rozměry je přepokládaná doba doručení stanovena na 72 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *