5 tipů na dárky, se kterými určitě zazáříte

Každému se alespoň jednou povedlo dát svému blízkému dárek, který mu zrovna úsměv na tváři nevykouzlil. Výběr dárku může být pro některé z nás i pěkný oříšek. Jestli si nevíte rady, můžete se nechat inspirovat našimi 5 tipy, se kterými určitě zazáříte.

1. Kvalitní jídlo a alkohol

Když nemáte ponětí, čím obdarovat své blízké, určitě nic nezkazíte kvalitním jídlem či alkoholem. Zažitou klasikou jsou dobrá vína či dražší alkohol. Výjimkou však nejsou ani koše plné vybraných lahůdek či sladkostí.

2. Kalendář s vlastními fotkami

Pokud hledáte opravdu originální dárek, můžete vsadit na kalendář s vlastními fotkami. Ten zaručeně potěší každého bez rozdílu. Jediné, co k tomu potřebujete jsou fotografie a trocha času. Na internetu totiž můžete najít plno společností, které nabízí možnost nechat si vytvořit kalendář na míru.

3. Originální zážitky

Mezi nejoblíbenější dárky se řadí nepochybně zážitky, na které vaši přátelé a blízcí jen tak nezapomenou. Dopřát jim můžete například let balónem, večeři v luxusní restauraci nebo relaxaci v jednom z kosmetických salónů.

Přečtěte si také:  Dětské království

4. Tričko s vlastním potiskem

Jedním z nejkreativnějších dárků je tričko s vlastním potiskem, kterým překvapíte opravdu každého. Na tričko si totiž můžete nechat natisknout cokoli, co vás napadne od pouhých nadpisů až po různé motivy. Jeho tvorba vám navíc nezabere více než pár minut. Stačí, když vyberete velikost, barvu a střih trička, nahrajete obrázek, připíšete text a máte hotovo.

5. Fotoobraz

Naším posledním tipem je čím dál tím oblíbenější fotoobraz, který si může obdarovaný vystavit, kdekoli se mu zlíbí. Konkrétně se jedná o kvalitně zpracované plátno, na které si můžete nechat vytisknout jakoukoli fotografii. Během pár kliků tak vytvoříte krásný obraz, který zahřeje u srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.