Zateplení budovy vám zajistí výraznou úsporu energií. Přistoupit k němu můžete i u bytových domů

V období rostoucích energií a čím dál tím větších požadavků na pasivitu staveb, je vhodné zaměřit se krom jiného i na kvalitní zateplení. Právě s ním je totiž možné dosáhnout největší úspory na energiích, a to i v řádu desítek procent. Samotná realizace zateplení však není zrovna jednoduchá, a proto se jí vyplatí svěřit do rukou zkušených profesionálů.

Kvalitní zateplení výrazně sníží spotřebu energie

V době rostoucích cen energií je nutné hledat způsoby, jak alespoň trochu ušetřit. Největší problémy v tomto ohledu představují teplené ztráty. Těm se lze vyhnout pomocí zateplení fasády domu, čímž lze zamezit téměř většině ztrát a ušetřit tak na vytápění. Pokud zateplení navíc kombinujete i s alternativními způsoby vytápění, můžou být úspory ještě několikanásobně vyšší.

Kvalitní zateplení budovy vám dokáže zajistit celá řada firem a řemeslníků, kteří si však musí často vyjednat pronájem lešení. Ve výsledku se vám tak jejich práce mohou výrazně prodražit, a to i o několik tisíc korun. Právě proto velká část lidí raději komunikuje s profesionálními firmami, které mají se zateplováním budov bohaté zkušenosti a vědí, jak postupovat co nejefektivněji.

Přečtěte si také:  Potřebujete rychlou, levnou a kvalitní výstavbu? Pomohou vám kontejnery

U bytových domů je lepší spolehnout se na profesionály

Pokud vlastníte větší stavbu či dokonce celý bytový dům, je jasné, že se bez profesionální pomoci neobejdete. Tu vám dokáže nabídnout například firma Šurík stavební společnost, jejíž náplní je krom jiného i revitalizace panelových domů.

Pochlubit se tak může několikaletými zkušenostmi v rekonstrukci budov všech druhů, přičemž se specializuje zejména na zateplení pláště staveb či rozsáhlé opravy střech. Jejím cílem je především profesionální přístup a spokojenost klienta, díky čemuž dokáže vytvořit každému řešení přímo na míru. Kromě toho nabízí i možnost pronájmu lešení, což ocení především jiné firmy a řemeslníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *