Známe tři pomocníky, které vám zpříjemní řízení

Trávíte v autě stejné množství času jak třeba u sebe v obýváku? A rádi byste se přitom cítili maximálně komfortně a bezpečně? Máme pro vás tři šikovné tipy, jenž vaši výbavu efektivně rozšíří. Nestojí příliš a jejich pořízení se zaručeně vyplatí.

Jezděte bezpečně i po rodinné oslavě – pomohou vám alkohol testery

Alkohol ke správnému společenskému životu zkrátka patří. A nezáleží na tom, zda jste si dopřáli jen přípitek na úvod společenské události, nebo zda se právě probouzíte po prohýřené noci. Pokud se právě chystáte usednout za volant svého vozu, může pro vás i malé množství alkoholu znamenat velký problém. Naše zákony totiž razí v tomto směru nulovou toleranci.

A jak tedy zjistit, zda je pro vás jízda bezpečná? Pomůže vám šikovný alkohol tester. Alespoň orientačně vám prozradí, jaká je u vás právě hladina alkoholu v krvi. On totiž  ten zbytkový dokáže ukázat ještě stále velmi vysoké hodnoty. Pokud se tedy chcete cítit bezpečně a neohrozit přitom žádného účastníka silničního provozu, určitě se vám vyplatí do tohoto pomocníka investovat.

Přečtěte si také:  Servis a opravy autojeřábů jsou klíčem ke správnému fungování techniky

Dění na cestách je často nepřehledné – zařiďte se podle toho

Určitě se vám také stalo, že nějaké auto hodilo „myšku“ těsně před vás nebo že jste se stali obětí bezohledného vybržďování. Bohužel u případného soudu jde vždy o tvrzení proti tvrzení. Aby tomu tak nebylo, měla by vám při každé jízdě dělat společnost zapnutá kamera do auta s dostatečně dlouhou záznamovou smyčkou.

Někdy se navíc pořízené záznamy hodí i policii, například při řešení dopravních nehod nebo pachatele na útěku.

Hudba vám může pomoci se soustředěním

I když se některé okleštěné modely vozů prodávají pro co nejnižší cenu bez autorádia, vám jeho pořízení určitě doporučujeme. Poslouží vám jako pomocník na dlouhých cestách, který vám nedovolí usnout a uděláte si díky němu i přehled o dopravní situaci. Stačí na něm jen naladit tu správnou stanici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *