Srovnání kreditní karty – karta EASY a karta FUTURO

Kreditní karta může být velmi šikovná věc. Při správném zacházení, vám poskytne neustálou finanční rezervu na výdaje. Pokud budete dodržovat základní pravidla a hlídat si bezúročné období a včas splácet co jste na kreditní kartu utratili, budete mít neustálou bezúročnou půjčku a navíc ještě můžete ušetřit i nemalou částku. U některých kreditních karet se tak dá za rok ušetřit i více než 24000 Kč. Tyto peníze vám banka vrátí zpět na váš účet. Průměrná výše úspory se u většiny kreditních karet pohybuje mezi 1 – 2%.

Jak si ale vybrat tu správnou kreditní kartu? Kreditní karty nabízí všechny banky v mnoha různých variantách. Kromě banky si můžete pořídit kreditní kartu i od některé nebankovní společnosti. Vlastní kreditní karty vydávají i letecké společnosti, mobilní operátoři a celá řada dalších subjektů.

Kreditní karty mají celou řadu různých parametrů – úvěrový limit, délka bezúročného období, možnost výběru z bankomatu zdarma, možnost platit s kartou na internetu, různá výše pravidelné splátky, různě vysoké měsíční poplatky a další. Připravili jsme pro vás velké srovnání, kde najdete více než 80 nabídek a můžete si porovnat jejich parametry. Podívejte se na kreditní karty srovnání a zjistěte, jaká je pro vás ta nejlepší nabídky. Níže pak najde srovnání dvou vybraných kreditních karet z aktuální nabídky.

Kreditní karta dokáže ušetřit nemalou částku peněz. Stačí si jen vybrat tu správnou.
Kreditní karta dokáže ušetřit nemalou částku peněz. Stačí si jen vybrat tu správnou.

Kreditní karta EASY od Raiffeisenbank

Kreditní karta EASY od Raiffeisenbank je nová nabídka této banky. Tato karta nahrazuje dříve vydávané karty. Každý kdo by si chtěl vyzkoušet tuto novou kreditní kartu EASY ji může mít velmi snadno. Pokud vám bude stačit úvěrový limit 10 tisíc korun, banka vám EASY kartu vydá i bez doložení příjmu. U karty máte bezúročnou dobu 45 dní. Maximální úvěrový limit 100 tisíc korun. Úroková sazba je 25,08% (platí jen pro bezhotovostní transakce při placení v obchodech, za výběry peněz v hotovosti platíte úrok 30%). S kartou máte dále slevy na nákupy v rozmezí 5 – 30% v mnoha různých obchodech.

Přečtěte si také:  Krátkodobé půjčky bez zástavy

Kreditní karta FUTURO od ESSOX

Kreditní karta FUTURO je nebankovní kreditní karta od společnosti ESSOX. Tato karta poskytuje úvěrový limit 5 – 100 tisíc korun, bezúročné období 40 dní. Úroková sazba je jednotná jak pro hotovostní tak i pro bezhotovostní transakce a je ve výši 27,48%. Roční poplatek za vedení karty je 600 Kč a minimální požadovaná splátka je 5%.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *