Barevné čočky se těší velké oblibě nejen mezi mladší generací. Vybírat můžete mezi širokou škálou odstínů a motivů

Barvené čočky jsou oblíbené napříč generacemi, a to nejen jako doplněk k různým kostýmům, ale i jako běžná součást outfitu. Technologie výroby barevných čoček postupuje mílovými kroky, a proto je mnohdy velmi složité rozpoznat, zda daná osoba opravdu nosí barevné čočky. Vybírat přitom lze z celé řady barev a motivů ke všem příležitostem.

Barevné čočky mohou být dioptrické i nedioptrické

Pokud chcete rozzářit svůj pohled, nebo doplnit svůj haloweenský kostým, budou pro vás správnou volbou levné barevné čočky. S jejich pomocí vylepšíte, nebo zcela změníte barvu vašich očí. Na trhu jsou běžně dostupné tónovací barevné čočky, které jen částečně dobarví vaši přirozenou barvu.

K úplné změně barvy očí jsou určené krycí barevné čočky, které musí být pro úplné překrytí opravdu kvalitní. Právě proto je třeba vybírat barevné čočky zejména mezi ověřenými prodejci, kteří vám zajistí i zdravotní nezávadnost čoček. Spolehnout se u nich lze i na nastavení dioptrií, díky čemuž jednoduše vyměníte klasické čočky za ty barevné.

Přečtěte si také:  Kdy je třeba přistoupit k rekonstrukci střechy, abyste minimalizovali možné škody

Opravdu kvalitní čočky vám vydrží i několik měsíců

Barevné čočky mají samozřejmě i svoji životnost, která je omezená buď na několik dní, nebo měsíců. V první řadě záleží na doporučené délce užívání přímo od výrobce, ale i péče o čočky, díky čemuž je můžete používat i pár měsíců.

S výběrem a následnou péčí vám pomohou i na e-shopu Top Crazy, kde nabízí širokou škálu barevných čoček různých barev a motivů. Zakoupit tu tak můžete jak barevné čočky pro přirozenou změnu barvy očí, tak i čočky, s nimiž doladíte hravě svůj kostým. Každopádně spolu s nimi pořídíte i celou výbavu pro péči o čočky či doplňky pro body painting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *