Skladový kontejner najde uplatnění i na vaší zahradě

Dost možná se i vy potýkáte s nedostatkem místa nebo úložných prostor. Jde-li o problém vaší zahrady či dvora, nemusíte hned investovat do stavby drahých zahradních domků apod. Pomoci vám může i mnohem nenápadnější řešení.

A tím jsou montované skladové kontejnery. Ani zdaleka totiž nepatří jen do průmyslových oblastí nebo do jiných podobně specifických zón. Přesvědčte se o tom sami v následujících příkladech.

Mobilní sklady opravdu na všechno

Nemáte kam uložit stavební materiál, zahradní techniku nebo třeba sezónní sportovní pomůcky? Případně se vám nechce vyhazovat spoustu starých květináčů nebo zbytky dlažby, protože víte, že za pár let je určitě použijete?  Zapomeňte na nepořádek v nepoužívaném koutu zahrady. Kontejner pojme vše potřebné.

Univerzální pomocník do zahrady

Tím však jeho možnosti nekončí. Snadno ho proměníte třeba v přístřešek na dřevo, v němž vaše topivo rychle vyschne a bude vždy připraveno na podpal. Ale uložit do něj lze i popelnice a další prvky, jež za normálních okolností zahradu pouze hyzdí, ovšem bez nich se zkrátka neobejdeme.

Přečtěte si také:  Dřevostavba svépomocí do milionu - jak na to?

V příslušné velikosti ukryje i vaše auto

Pokud však vsadíte na kvalitu, může se váš nový skladovací kontejner poprat i s mnohem většími výzvami. Například ty od značky KOVOBEL lze využít i jako šikovnou alternativu k běžně používané garáži. Váš vůz bude uvnitř chráněn před výkyvy počasí a zároveň k němu budete mít bezproblémový přístup.

Hodit by se vám v tomto případě mohlo i praktické vybavení, například v podobě nájezdové rampy nebo závory proti zlodějům. K mání jsou rovněž jednokřídlé či dvoukřídlé dveře a další vychytávky.

A díky jeho velikosti se v něm najdete i dostatek místa na jízdní kola nebo třeba pro vybavení vaší dílny. Zkrátka cokoli, co někde překáží, se může ukrýt právě v kontejneru.  A kde si vašeho nového pomocníka jednoduše vybrat? Využijte bohatý katalog na stránkách www.kovobel.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *