Profesionální nástroje nemusí být drahé, stačí dbát na jeden důležitý faktor

Při obrábění kovů (a nejenom jich) se bez procesionálních nástrojů neobejdeme. Měřidla, kalibry, frézy na kov, závitníky… A to mnohdy vyrobené přímo na míru. Jejich cena bohužel není zrovna nízká, takže není divu, že se většina zodpovědných pověřených osob snaží v tomto směru maximálně ušetřit.

Je to chvályhodné, ovšem nikdy by neměla být tato strategie uplatňována bezohledně. Řeč je zejména o úrovni kvality. Špatné provedení pomocníci se vám díky nutnosti požadovaných oprav nebo dokonce pozdějšího nákupu zcela nových modelů dokáží pořádně prodražit. A přitom stačí šetřit správně.

Nákup přímo od výrobce vám ušetří čas i peníze

A což teprve, je-li takový výrobce z ČR. Sháníte závitové kalibry, válečkové kalibry, příslušenství pro upínání a soustružení nebo dobře provedené vrtáky? Firma Michovský – TOOLS s.r.o. má v tomto oboru 25 let praxe.

Stačí si prohlédnout její široký sortiment třeba právě v sekci kalibrů na https://www.nastroje.cz/kalibry-a-meridla/kalibry/. Nezapomeňte že nakupujete přímo od výrobce, v ČR se všemi potřebnými certifikacemi (přesnost každého jednotlivého kusu se stará prověřená laboratoř Trescal).

To jsou už tři body, které výslednou cenu výrobku snižují. Ovšem v žádném případě na úkor kvality. Nezáleží na tom, co sháníte. Překvapí vás například široká nabídka fréz z monolitního tvrdokovu, perfektních pro obrábění nejenom běžné oceli, ale také mědi, hliníku a dalších netradičních kovů. A nechybí ani modely s jednoduše vyměnitelnými břitovými destičkami nebo maximálně přizpůsobitelný sortiment pro produkci forem.

Všechny nástroje, měřidla a další pomocníci, nezbytní pro obrábění kovů, jsou navíc u společnosti Michovský – TOOLS s.r.o. připraveny k okamžité expedici. A možná je i jejich výroba na zakázku – stačí vyplnit nezávazný formulář na stránkách.

Neustále procházejí inovacemi a  za jejich výrobou stojí nejmodernější technologické postupy i kvalitní materiály. Zjistěte více na https://www.nastroje.cz/kalibry-a-meridla/kalibry/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *