Jaké styly mohou mít kožené sedačky? Vyberte si ten svůj

Investice do kožené sedačky představuje především po všech stránkách jednoznačnou sázku na kvalitu. Dnešní trh je naštěstí velmi rozmanitý, a to jak stylem, tak i dostupnými modely. Podívejme se společně na některé z nich.

Pro potřeby milovníků elegance kombinované s praktičností se v zásadě hodí tři: klasický styl, minimalistický a samozřejmě i rustikální. A jak je od sebe odlišit?

Klasický styl vás rozhodně nezklame

V této kategorii najdeme především kožené sedací soupravy, jež skvěle zapadají do tradičního britského stylu. Je to přesně ten, který můžete vidět v dobových filmech o Sherlockovi Holmesovi nebo v detektivkách od Agáty Christie. V domácích podmínkách je mimořádně elegantní především v přijímacích saloncích a velkých obývacích pokojích či pracovnách.

Minimalistický styl jde jednoduše s dobou

Zatímco sedačky z první skupiny bývají obvykle vyrobeny v přirozených přírodních tónech (ve hře je tedy obvykle hnědá nebo béžová), minimalistické kožené pohovky najdete na trhu v mnohem větší škále barev. Vyznačují se ze všeho nejvíce elegantními přímými liniemi a jistou dekorativní strohostí. To však rozhodně není špatně – naopak. Vypadají doopravdy skvěle ve všech moderních či monochromaticky zařízených místnostech.

Přečtěte si také:  Chcete zviditelnit své podnikání? Vsaďte na tu správnou reklamu

Rustikální styl vnáší do bytu domáckost

Jde o styl, jež nejlépe vyhovuje po všech stránkách praktickým koženým sedacím soupravám, které mají sloužit k odpočinku celé rodině. Nejsou svázány žádnými vzhledovými konvencemi, mnohem více hledí na pohodlí. A navíc perfektně zapadnou do celkové estetiky mnoha bytů. Můžete je doplnit zajímavými textilními dekoracemi nebo nechat kůži, aby jednoduše vynikla. A zalíbí se vám i možnost dobarvení kůže, jež jí propůjčí prakticky jakoukoliv barvu.

Zjistě, jaký styl je ten váš a vyberte si německé luxusní sedačky od specialistů na stránkách Inelis.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *