Plavky 2011

Skončila zima, postupně se otepluje a již se těšíte na léto. Současně s tím začnete řešit, zda máte vhodné plavky (z hlediska velikosti, módních trendů, zda nejsou poškozené a tak dále. Tento postup se odehrává každoročně v myšlenkách nejen žen, ale i mužů.

Připravte se léto. Pořiďte si moderní plavky na letošní sezonu. A buďte styloví.

Moderní dámské a pánské plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. Jejich výběr však není jednoduchý. Je třeba plavky vybírat s ohledem na vaše tělesné dispozice. Nezapomínejte si proto vždy zvolit ten správný střih a barvu, které vám pomohou nejen krásně vytvarovat postavu. Například plavky, které mají vodorovné pruhy a pásky, zdůrazňují pas. Máte-li větší poprsí, Vybírejte si vždy modely s vyztuženou podprsenkou a širokými ramínky, které prsa dokonale zpevní.

Plavky 2011 - vyberte si ty správné plavky
Plavky 2011 - vyberte si ty správné plavky

Máte-li naopak malá prsa, volte plavky 2011, které mají vyztužené košíčky. Každý rok vychází nová kolekce a jsou zcela odlišné. V kolekci plavky 2011, si můžete vybrat praktické dámské jednodílné i sexy dvojdílné plavky. Bojíte se, že máte širší boky, velké břicho či pozadí? V tom případě si vybírejte jednodílné plavky. Efekt můžete výrazně podpořit také výběrem vhodné barvy anebo vzoru, který bude upozorňovat na jiné přitažlivé partie. Šikmé linie sbíhající se ve středu zeštíhlí oblast břicha a boky, atd. Muži mají výběr poněkud jednodušší. Ti si mohou zvolit tzv. trenkové plavky, které se stále budou řadit mezi nejoblíbenější plavky 2011. V  kurzu jsou také stále moderní a stylové slipové plavky, jenž nosí také velké procento mužů. Mnoho mužů rádo nosí šortkové plavky, které sluší snad každému. Ani tyto plavky 2011 určitě nebudou v letošní kolekci chybět. Pánské plavky 2011, se budou vyrábět nejčastěji v modrých odstínech. Ale zajisté nic nezkazíte ani černou, zelenou, šedou nebo červenou barvou. Ale modrá barva patří k nejpoužívanějším barvám, co se týče pánských plavek. Kategorie dámské plavky Vám přináší širokou nabídku plavek a plážových doplňků. Přišlo léto a většina z Vás bude trávit část své dovolené na plážích u průzračně čistého moře. Nebojte se ukázat svou dokonalou postavu v nádherných nových plavkách z kolekcí „Léto 2011“.

Přečtěte si také:  Nejzajímavější trendy ve zdravém stravování

Nevíte, kde byste si mohli koupit nové plavky?

V naší nabídce najdete jak plavky jednodílné, tak i plavky dvoudílné. Každá žena si u nás jistě vybere. Všechny plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, proto sednou na každou postavu.

Kategorie dámské plavky Vám přináší širokou nabídku plavek a plážových doplňků. Přišlo léto a většina z Vás bude trávit část své dovolené na plážích u průzračně čistého moře. Nebojte se ukázat svou dokonalou postavu v nádherných nových plavkách z kolekcí “Léto 2011“. V naší nabídce najdete jak plavky jednodílné, tak i plavky dvoudílné. Každá žena si u nás jistě vybere. Všechny plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, proto sednou na každou postavu. Plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. Jejich výběr však není jednoduchý. Každý rok vychází nová kolekce a jsou zcela odlišné. V kolekci plavky 2011, si můžete vybrat praktické dámské jednodílné i sexy dvojdílné plavky. Je třeba vybírat s ohledem na vaše tělesné dispozice. Nezapomínejte si proto vždy zvolit ten správný střih a barvu, které vám pomohou nejen krásně vytvarovat postavu. Například plavky, které mají vodorovné pruhy a pásky, zdůrazňují pas. Máte-li větší poprsí, Vybírejte si vždy modely s vyztuženou podprsenkou a širokými ramínky, které prsa dokonale zpevní. Máte-li naopak malá prsa, volte plavky 2011, které mají vyztužené košíčky. Bojíte se, že máte širší boky, velké břicho či pozadí? V tom případě si vybírejte jednodílné plavky. Efekt můžete výrazně podpořit také výběrem vhodné barvy anebo vzoru, který bude upozorňovat na jiné přitažlivé partie. Šikmé linie sbíhající se ve středu zeštíhlí oblast břicha a boky, atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *