Plachta vás ukryje před deštěm i zvědavými sousedy

Vytvořit si na zahradě nějakou formu venkovního posezení nemusí být zase tak namáhavé ani drahé, když nebudete chtít. Překvapivě k tomu budete potřebovat jen nábytek a ideálně i nějakou tu střechu nad hlavou.

Pergoly a spol jsou moc drahé

Základem posezení venku by samozřejmě měl být nábytek. Není však nezbytné kupovat si něco nového.

Pokud nenajdete nějaké užitečné poklady na půdě, zkuste prolézt nejbližší vetešnictví, případně se mrknout na internetu. V mnoha online bazarech se ukrývají všelijaké skvosty, které jsou vhodné i k venkovnímu použití. Za dobré peníze tak můžete mít venkovní nábytek jak ze žurnálu.

K tomu, abyste si vytvořili zastřešení, nemusíte také investovat těžké tisíce do pergoly či dokonce do altánu. Bohatě vám postačí kvalitní zakrývací plachty, které fungují skvěle nejen jako ochrana před počasím, ale také před zvědavými sousedy, případně kolemjdoucími na ulici.

Vhodné do deště i slunečního počasí

Kvalitní krycí plachty by měly vydržet ledacos. Můžete je tak mít napnuté klidně celý rok, a to i během zimních měsíců. Pokud jste investovali do správného produktu, měl by v našem mírném klimatickém pásmu fungovat dlouhá léta bez jakéhokoliv zaváhání.

Přečtěte si také:  LED diody

Krycí plachtu primárně využijete jako bariéru před větrem a deštěm, případně může hrát ještě roli stínící plachty. Máte-li však už nějakou formu zastřešení na zahradě postavenou a potřebujete jen prodloužit v určitém úseku stín, bude lepší, když si zvolíte některou ze stínících sítí. Fungují skvěle, dlouho vydrží a jsou násobně levnější než plachty.

Plachty na míru

Jak již bylo naznačeno výše, aby plachta, respektive stínící síť, dobře fungovaly, musí být dostatečně kvalitní. A přesně takové zboží nabízí firma Plachty Štěpáník. U Štěpáníka však nekoupíte pouze hotové výrobky, ale plachty si můžete nechat udělat i na míru. To se hodí, když v nabídce chybí produkt o rozměrech, které by vám vyhovovaly nejvíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *