S našimi tipy vybavíte svou kancelář snadno

Dispozice těchto prostor jsou obvykle pevně dané – zbývá do nich vybrat ten správný nábytek. Chtějte takový, který vaši kancelář zútulní a zároveň maximálně zefektivní práci.

V žádném případě tedy nejde jen o design. Ve hře je i dokonalá funkčnost jednotlivých modelů, přispívající k tomu správnému pracovnímu prostředí, jež bude vaše zaměstnance motivovat. A čím začít?

Vše si předem dobře rozmyslete

Vždy si podrobně rozepište, jaký kancelářský nábytek (a v kolika kusech) potřebujete. Rozvrhněte počet stolů a nezapomeňte i na nějaký ten odpočinkový prostor – třeba na stolek pro vaření kávy. Máte-li k dispozici větší místnost, nemusíte se bát ani takových vychytávek, jako je boxovací pytel pro odreagování nebo zázemí pro relaxační míče. V úvahu berte zamýšlený účel – jinak totiž vypadá interní pracoviště, a jinak kancelář pro klienty.

Dlouhodobá vize? Jednoznačně komfort

Určitě se nesnažte přehnaně šetřit. Vždyť takový kancelářský stůl by měl poskytnout zázemí vašim podřízeným leckdy i na osm pracovních hodin. Jistě uznáte, že ergonomie a pohodlí nejsou v takovém případě jen prázdnými pojmy. Je to stejné, jako třeba s matrací (kterou využíváme obdobný počet hodin). Kde chybí kvalita, tam mohou nastoupit zdravotní problémy. A o to zcela jistě nestojíte.

Přečtěte si také:  Vrchní vrstva je pro kvalitu lakovaných výrobků zásadní

Nezapomínejte ani na barevnou harmonii

Šedá kancelářská myš – také je vám tohle rčení protivné? Změňte ho. Ano, jednotný styl a design je při zařízení většího prostoru nezbytný. Nesmí však spadnout do oné typické kancelářské monotónnosti. A co s tím udělat? Stačí vám i jeden jediný kontrastní prvek. Například žlutá kancelářská skříň (v jinak modré kanceláři), barevné závěsy, atraktivní samolepky či obraz na zdi.

A kde najít inspiraci? Nejlépe u specialistů, kteří vám nabídnou široký výběr. Na Ajprodukty.cz vás ovšem potěší nejenom tím. Jako bonus získáte i přívětivé ceny, vysokou kvalitu a maximální přehlednost pro snadnou orientaci v jednotlivých kategoriích. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

People Looking In Laptop  - sanuas / Pixabay
S našimi tipy vybavíte svou kancelář snadno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *