Odpočiňte si v maďarských lázních!

Jste unavení stresem všedních dní a rádi byste si dopřáli odpočinek? Pak jsou pro vás ideální příležitostí zájezdy do Maďarska. Maďarsko je jedním z tradičních míst pro dovolenou českých turistů, které sem lákají nejen vyhlášené lázně, ale krásná města, například Budapešť, který je hlavním a zároveň také lázeňským městem, malebná příroda a ideální podmínky pro dovolenou po celý rok. V průběhu léta můžete využít zejména last minute zájezdy do Maďarska, s nimiž můžete navštívit nejrůznější místa této krásné země, včetně oblíbeného jezera Balaton.

Maďarsko je poměrně rovinatou zemí, neužijete si zde tedy žádnou vysokohorskou turistiku, ale pokud vás láká například cyklistika, procházky v přírodě nebo vodní sporty u již zmíněného Balatonu, neváhejte a nenechte si ujít zájezdy do Maďarska. Aktuální nabídku zájezdů do Maďarska, včetně last minute zájezdů naleznete na webových stránkách cestovní agentury New Travel.cz, která je oblíbeným pomocníkem při plánování dovolené online prostřednictvím internetu.

Odpočiňte si v maďarských lázních!
ivabalk / Pixabay

Maďarské lázně

Lázeňská dovolená je oblíbená mezi turisty všeho věku. Nezáleží na tom, zda plánujete dovolenou s partnerem, dětmi nebo přáteli, maďarské lázně nabízejí ideální prostředí pro relaxaci a dopřejte tak odpočinek nejen svému tělu, ale také mysli. Současná doba je velmi uspěchaná, zastavte se na chvíli a nechte se hýčkat v malebném prostředí termálních lázní. Maďarské lázně jsou proslulé svými termálními prameny a léčebnými vodami, které se bohaté na nejrůznější minerální látky a působí příznivě na celou řadu onemocnění a zlepšení zdravotního stavu.

Přečtěte si také:  Letní dovolená v Bulharsku

Díky velkému množství termálních pramenů vzniklo na území Maďarska také velké množství termálních lázní. Mezi nejznámější patří lázně Györ, jehož prameny tryskají z hloubky 2 000 metrů, jsou bohaté na uhličitany a mají teplotu přibližně 63°C a lázně Bükfürdö vyznačující se vodou bohatou na železo, vápník i hořčík, která je vhodná pro léčbu onemocnění pohybového ústrojí. Oblíbené termální lázně se nacházejí také u Balatonu. Skombinujte vodní radovánky a lenošení u Balatonu s blahodárnými léčebnými procedurami termálních lázní!

Odpočiňte si v maďarských lázních!
Photo by Moyan_Brenn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *