Virtuální sídlo – proč ho vlastně potřebujeme?

Mít či nemít sídlo firmy? Takovou otázku si obvykle pokládají lidé, kteří pracují na dálku a podle svého mínění vůbec nepotřebují kancelář. Ovšem to neznamená, že by jim sídlo firmy bylo k ničemu.

Naopak. Vždy totiž vypadá lépe, pokud máte na vizitce nějakou zajímavou adresu než ulici „z Horní Dolní.“ Praha je pro něco podobného ideálním řešením. Vyjde vstříc vašemu podnikání zejména ve chvíli, pokud si přejete minimalizovat náklady a naopak co nejvíce maximalizovat zisk.

Finanční a další výhody

Ovšem výhody pronájmu virtuálního sídla pro podnikatele nejsou jen ekonomické. I když ty správné  firmy pro poskytnutí sídel s.r.o. zajistí, že nebudete muset utrácet za nákup ani pronájem žádné nemovitosti (platíte totiž vždy jen za využívaný prostor), rozhodně to není jediná výhoda.

Dobře vybrané virtuální sídlo vám totiž efektivně uleví i s organizací administrativy. Můžete si totiž zároveň pronajmout i šikovnou sekretářku, která přebere všechnu došlou poštu a okamžitě vás informuje  o všem potřebném. Ovšem chtít byste měli i nějaké ty služby navíc.

Přečtěte si také:  Vlastníte hotel ve Žďáru nad Sázavou a v okolí? Víme, u koho vyprat veškeré textilie i lůžkoviny

Oslňte své partnery perfektním sídlem

Ne vždy je však poskytnutí sídel pro firmy jen nutným administrativním úkonem který na papíře vypadá dobře. Naopak. Pokud čas od času opravdu potřebujete šikovně zařízené místo pro setkání se svými věrnými firemními partnery nebo zákazníky, pronajměte si virtuální sídlo firmy, jež vám umožní čas od času využít i konferenční místnost, služby přepojování hovorů apod.

Nepůjde tak jen o pouhé pozlátko, ale o skutečně užitečnou službu, kterou využijete po všech stránkách. Při výběru té správné služby můžete mít k dispozici  třeba coworkingový stůl nebo konferenční místnost, jejíž pronájem vám je účtován za hodinu a nikoli nevýhodnou paušální částkou. A kde takové služby poptat? Stačí si vybrat svoje virtuální sídlo na stránkách Firmy-sidla.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *