Nevyhazujte starý nábytek, může mít velkou hodnotu! Raději se obraťte na výkup nábytku

Starožitný nábytek bývá ozdobou stylově zařízeného domova. Samozřejmě je ale třeba mít podobně laděný celý interiér, do moderního domova tak obvykle příliš nezapadá. Co tedy dělat, pokud jste například zdědili nebo našli na půdě u prarodičů nějaký starý nábytek, který se vám nehodí? Byla by škoda jej vyhodit na skládku, když může mít hodnotu. Nejlepší je obrátit se na firmu nabízející výkup nábytku. Díky nezávaznému ohodnocení rychle zjistíte, zda a jakou cenu vaše věci mají. A můžete je rovnou i prodat.

Obyčejný starý nábytek nebo starožitnost? Odpoví vám odborná firma

Při vyklízení půd, sklepů, garáží nebo pozůstalostí se často najdou cenné předměty, které mají nemalou finanční a historickou hodnotu. Byla by škoda tyto vzpomínky na minulost navždy ztratit. Starý nábytek možná na první pohled vypadá obyčejně a bezcenně, může jít ale o vzácnou originální starožitnost. Jak mít jistotu, zda se nechystáte zbavit cenného majetku? Stačí se obrátit na firmu Nábytek Ježek, výkup nábytku Praha 3. Firma nabízí nezávazné ohodnocení předmětů, poradenství ohledně výkupu nábytku a samozřejmě i výkup nábytku samotný. Své služby poskytuje klientům nejen v Praze, ale po celé České republice. Po telefonické domluvě přijedou pracovníci firmy kamkoliv, nemusíte si tak dělat starosti s převážením nábytku.

Přečtěte si také:  Znáte anhydritové podlahy? Jsou hotové rychleji, než byste čekali

Nábytek, knihy, hračky a mnoho dalších cenných předmětů

Vykoupit je možné celé sbírky i jednotlivé kusy starožitného nábytku, například komody, knihovny, křesla, sofa, vitríny, psací stoly, hodiny nebo zrcadla. Kromě výkupu starožitného nábytku nabízí firma výkup i dalších starožitných předmětů, například obrazů, hraček, hudebních nástrojů, knih, mincí, filatelistických sbírek nebo pohlednic. Máte-li takové předměty doma a bez užitku vám leží někde schované, byla by škoda nevyužít jejich finančního zhodnocení. A navíc budete mít dobrý pocit z toho, že jste pomohli zachovat historickou hodnotu, která se někdy ani nedá vyčíslit.

Možná si pod pojmem starožitnost představíte kousky nábytku staré několik století, jaké vídáme při prohlídkách hradů a zámků nebo v muzeích. Starožitností ale může být i nábytek a předměty třeba z poloviny 20. století. Myslete na to při vyklízení domácností a dalších prostor a nevyhoďte zbytečně věci, které vám mohou přinést užitek a dalším lidem radost. Kontaktujte raději výkup nábytku Praha a nechte si svoje starožitnosti nezávazně ohodnotit.

ex-com / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *