Masáž penisu má relaxační i zdravotní účinky

Dnešní doba je plná stresu. Také cítíte, že se nemáte kde vybít a nahromaděná energie vám v těle působí stále větší a větší potíže? Vyzkoušejte erotické masáže na profesionální úrovni – s přehledným systémem objednávání i možností výběru té nejkrásnější masérky.

Nejde o sex – to v žádném případě. Ne, pokud zamíříte do profesionálních masážních salónů. Zatímco na privátech bývá možná „masáž s bonusem“ (samozřejmě za tučný příplatek), kvalitně vedené služby nic obdobně pokoutného nevedou. Víte, za co platíte a vyhnete se tak nepříjemnému styku se ženami, které doufaly v něco víc. A jak taková žena umí být nevrlá jistě tušíte…

Ve vší počestnosti, ovšem eroticky

Erotická masáž penisu  má svá přesně daná pravidla. Vše je jen o dotecích. Styk není přípustný. Může se dokonce stát, že se masérka po (třeba i v žertu formulované) obdobné žádosti jednoduše zvedne a odejde.

To však neznamená, že se nemáte na co těšit. Je-li ve hře svůdně naladěná masáž – penis si určitě přijde na své. Šikovné ruce masérky se mu budou věnovat po celou dobu masáže – třeba i 45 minut. Zdá se vám tahle doba dlouhá? Uvidíte, že není.

Přečtěte si také:  Ashwagandha – blahodárná rostlina, která vás překvapí svými účinky

Jak vlastně vypadá masáž penisu

Vše začíná navozením té správné atmosféry. Měkká poduška, tlumené světlo a příjemná hudba i vůně jsou samozřejmostí. A nesmí chybět ani vámi vybraná společnice, oblečená jen do prádélka anebo nahá – jak si to budete přát. A vy jen ležíte na zádech  a užíváte si.

Šikovné ruce profesionálky se nejdříve věnují celému vašemu tělu. Velmi brzy se však zaměří na erotogenní zóny a posléze i na penis samotný. Čerpají přitom z indické tantry i Kámasútry, kde je úd nazýván lingamem. Nejde tu jen o maximální vydráždění. Ve hře je i protahování rozkoše mnohdy až k nesnesení. Nechte se dovést až na samotnou hranici a to několikrát. Pokořte ji a jestliže to zvládnete, klidně si to zopakujte.

Uvolníte stres, odplavíte napětí a pokud si tento zážitek budete vychutnávat pravidelně, podpoříte tím i své sexuální zdraví. Vyzkoušejte třeba prověřené erotické masáže Praha Angelsmasaze.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *