Když tisk, tak výhodně – a přitom s velmi dobrými službami

Potřebujete-li tisknout ve velkém, pak se pravděpodobně díváte jako první po co nejnižší ceně. Ovšem ta by neměla být tím jediným zvažovaným kritériem. Vždyť leckdy je nutné (například v reklamní kampani) zareagovat na vzniklou situaci okamžitě a to nejenom z vaší strany.

Své o tom velmi dobře vědí i odborníci z firmy VÝHODNÝ TISK. Jejich specialitou jsou zejména reklamní bannery a reklamní plachty. Zakládají si na rychlé odezvě a mnohé zakázky jsou schopni odbavit i do 24 hodin.

Výroba a levný tisk reklamních bannerů na míru

Použití plachet je velmi univerzální. Jak tvrdí sami majitelé, nejčastěji si jejich výrobu přejí nejrůznější sportovní kluby, firmy nebo realitní kanceláře. Ovšem tisk si mohou objednat i soukromé osoby. Chcete zviditelnit svou prodávanou či pronajímanou nemovitost? Rozjíždíte menší salón nebo obchůdek a chcete, aby o něm ostatní věděli? Reklamní plachta bude přesně to pravé.

Nemusíte být profík, šikovný editor vám se vším poradí

Tisk je však až onou příslovečnou třešničkou na dortu. Předtím je nutné vyřešit spoustu dalších věcí. A to zejména grafický návrh vaší nové plachty nebo banneru. A s  tím vám pomůže editor, který najdete na stránkách www.vyhodnytisk.cz.

Přečtěte si také:  Elektrokola, koloběžky a jednokolky – co vám mohou přinést?

Obsahuje velké množství šablon, jež si stačí jen přizpůsobit a určitě oceníte také propojení na bezplatnou fotobanku Pixabay, díky níž můžete svou nabídku podtrhnout i tématickou free fotografií v perfektní kvalitě.

Před odesláním do tisku projde vaše objednávka také technickou kontrolou a v případě jakéhokoliv problému vás podpora bude kontaktovat (přesto doporučujeme si dílo pečlivě zkontrolovat – zejména co do překlepů apod.).

A jestliže si nechcete dělat v tomto ohledu vůbec žádné starosti, nechte si jednoduše vytvořit návrh na míru se vším všudy. A pokud hledáte inspiraci, doporučujeme BLOG psaný odborníky, který na stránkách najdete také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *