Andělské karty – dobré i špatné zprávy

Andělské karty jsou karty, které mají šířit především pozitivní zprávy. Oproti tomu u těch tarotových se můžeme setkat i s negativními informacemi, které třeba někdy ani vědět nechceme. Jelikož nesou tyto karty poselství od samého boha, což je jejich potencionálem, využívají se také andělské karty na tarot.

Láskyplně a upřímně nás totiž tyto karty vedou k dobru, které na nás někde v dáli čeká. Andělé totiž nejen vedou, ale také rozvíjejí naší duši na této Zemi. To je tím hlavním důvodem, proč jsou tyto karty a výklad z nich tak oblíbeným instrumentem téměř v každé věštírně či u vás doma.

Pokud tedy máte chuť rozvíjet svou duši a chcete znát odpovědi na nejrůznější otázky, které vás napadnou, je ten správný čas na to, pořídit si sadu těchto karet, které zdobí opravdu překrásné kresby.

Původ andělských karet

Původ andělských karet je opravdu dlouhý. V ČR první andělské karty spatřily světlo světa v roce 1999, kdy americká autorka Doreen Virtue přišla s nápadem, že andělé by měli provázet životem nejen jí, ale i další osoby na zemi.

Doreen sama uvádí, že má jasnovidecké schopnosti a dokáže hovořit hned s celou říší andělů, byl by tak hřích tyto karty nedržet v ruce. Andělská věštba je tak díky těmto kartám v rukách každého z nás a je jen na nich, jaký směr na cestě naším životem nám ukážou.

Nečekejte žádný negativismus a ani odpověď na to, jak dopadne vaše budoucnost, čekejte pouze a jen zprávy od andělů, které vám napoví, jakým směrem se v životě ubírat, abyste našli štěstí ve všem, co si přejete.

Přečtěte si také:  Telenovela Tisíc a jedna noc na TV Nova neuspěla

Výklad karet

Výklad andělských karetrespektive správný výklad karet, je jedním z nejdůležitějších věcí, které musí každý člověk, který si chce karty vyložit ovládat. Význam andělských karet je totiž naplněn až v případě, dojde-li jak ke správnému zamíchání karet, tak i ke správnému pochopení sebe samých.

Je třeba totiž nejen nalézt svůj vnitřní klid a plně se soustředit svou myslí jen na výklad, ale také je nadmíru důležité mít dostatečně čistou mysl, která nebude ničím rušena. Poté může výklad teprve začít.

Na které otázky mi karty odpoví?

Tyto karty umí odpovědět opravdu na celou řadu otázek, které vás zajímají. Je libo vědět, jaký bude váš kariérní postup? Máte v plánu založit rodinu a chcete vědět, zda bude šťastná? Anebo vás zajímají spíše otázky lásky, peněz, úspěchu či vztahů?

Ať tak či onak, na všechny tyto a mnohé jiné otázky, jistě dostanete zaručenou odpověď. Pomůžete tak sami sobě nalézt svou rovnováhu a začít se svým duševním rozvojem a sebepoznáním. Andělské karty se totiž stanou vaším pojítkem mezi skutečným světem a jeho problémy a mezi anděly, kteří se na svět snaží nahlížet dostatečně pozitivně.

Zkuste si tak udělat výklad z jedné či ze tří karet a poznejte, co vás čeká a nemine. Spolehněte se tak na karty typu Jsi podnikatel, Následuj intuici či Náhoda neexistuje anebo na některé z dalších 41 karet, které balíček obsahuje a poznejte tak svůj život.

Autor: Poznani-knihy.cz – prodejce andělských i tarotových karet včetně průvodců a dalšího esoterického sortimentu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *