Nejlepší cviky a cvičení na břicho – hubnutí břicha

Držíte dietu a snažíte se zhubnout? Nevíte si rady jak zhubnout břicho nebo jaké cviky a cvičení jsou nejlepší pro rychlé a efektivní hubnutí břicha? Pokusíme se vám poradit několik základních rad a postupů, kterými se řídit při cvičení a hubnutí břicha.

Nejlepší cviky a cvičení na břicho

Při hubnutí břicha a cvičení je důležité, aby vaše cvičení bylo pravidelné. Musíte se stanovit plán a ten pak pečlivě dodržovat. Při cvičení na zhubnutí břicha je také důležité to, abyste rovnoměrně zatěžovali všechny svaly v oblasti břicha. Nemá tedy smysl soustředit se jen na jeden cvik, mnohem lepší bude, pokud během cvičení vystřídáte několik různých cviků a cvičení na břicho. Všechny cviky na břicho byste vždy měli opakovat – ideální je 3-4 série po 20 – 30 opakování.

Jak zhubnout břicho

Jak zhubnout břicho je otázka která trápí mnoho žen, ale i mužů. Při snaze zhubnout břicho si nevystačíte jenom s redukční dietou. Lidské tělo a především u žen, má tendenci ukládat přebytečný tuk právě v oblasti břicha. A to žádná redukční dieta neřeší. Pokud nevíte jak zhubnout břicho, zkuste do svého hubnutí zapojit i cvičení. Pokud budete pravidelně cvičit (a nemusí se jednat o žádné velké posilování), výsledek se brzy dostaví.

Přečtěte si také:  Erektilní dysfunkce postihuje až jednoho muže z deseti. Její léčba může být však ve většině případů jednoduchá

Břišní svaly a hubnutí

V oblasti břicha se nacházejí různé břišní svaly. Najdete zde především přímé břišní svaly a šikmé břišní svaly.  Pokud chcete zhubnout břicho, musíte se snažit svoje břišní svaly co nejvíce namáhat při pravidelném cvičení. Různé cviky na břicho a břišní svaly je možné pohodlně provozovat i doma. Nepotřebujte na to žádné speciální stroje.

Man Naked Male Body Muscles Human - GustavoAckles / Pixabay
Nejlepší cviky a cvičení na břicho – hubnutí břicha

Jeden myslel na “Nejlepší cviky a cvičení na břicho – hubnutí břicha

 • 12. 9. 2011 (21:15)
  Trvalý odkaz

  Zbytečné starosti. Jezte to, co je vhodné pro Váš typ a tělo si s tím poradí bez
  převodu na tuky. Nikdo nemusí být tlustý. Například pro někoho není syrová zelenina vůbec vhodná a pro někoho ano. A tak je to se vším.
  Zajímejte se o ÁJURVÉDU a zjistěte jaký jste typ. Podle toho si sestavte nebo nechte sestavit jídelníček a bez hladovění a cvičení půjdou kila dolů. Na to vemte jed. Je to staré 5 tisíc let.
  Ájurvédu najdete na internetu, nebo využijte poradce, dám Vám kontakt. Ten Vám podle Vašeho typu udělá jídelníček.
  Navíc v indické prodejně v Č. Budějovicích prodávají přírodní produkty na hubnutí z Indie i s doporučením. Můj telefon je 777039015 nebo
  ria.india@centrum.cz

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *