Jak vybrat fotopast

Může posloužit v mnoha různých případech, ať už k vám na zahradu chodí pod rouškou tmy sousedův pes a tropí neplechu nebo chcete mít jednoduše, a přitom nenápadně zabezpečenou i vaši rekreační nemovitost. Fotopasti jsou důmyslným zařízením, do nějž stačí jen vložit tužkové baterie a umístit je na vhodné místo, aby byl úhel záběru co největší. Bez problémů budou ve střehu i několik týdnů a kdykoliv se v jejich okolí něco pohne, budou okamžitě pořizovat záznam. Snímek nebo krátké video usvědčí lupiče i opravdu nepořádné zvířecí mazlíčky!

Rozhodují detaily, trh je dnes velmi pestrý

Nabídka jednotlivých produktů je skutečně rozsáhlá, takže jak vybrat fotopast, když chceme mít co nejlepší poměr ceny a výkonu? Na jaké ukazatele se zaměřit, podle čeho se vlastně máme rozhodovat? Záleží například i na tom, k čemu ji budeme využívat. Díky pohotovému PIR čidlu může být snímek připraven v řádu desetin sekundy, takže sledovaný objekt nestihne zmizet ze záběru. Ba co víc, možná bude chycen přímo při činu a policie bude mít výbornou stopu – pachatele dopadne už brzy, vyloupení chaty nezůstane neobjasněno!

Malý hlídač, který nepotřebuje oddech nebo dovolenou

Patří k tomu nejlepšímu, co dnešní trh nabízí. Fotopast s gsm může být napájena i přes solární panel, ale řada modelů si vystačí s několika tužkovými bateriemi. Díky minimálnímu odběru energie zůstane ve střehu až několik týdnů, baterie potom stačí jednoduše vyměnit – náklady na provoz jsou tedy skutečně velmi malé. Pohyb ve vzdálenosti osmnácti metrů? Žádný problém, pozornosti tohoto malého zařízení neunikne doslova ani myš! A mimochodem, díky barevnému provedení splyne tento malý strážce s okolní přírodou, ať už bude jaro nebo konec podzimu. Pestrá nabídka na cel-tec.cz mluví určitě za vše, podobné zařízení nesmí chybět majitelům chat a velkých zahrad!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *